Як правильно вивчити англійську мову

В даній статті ми постараємось дуже просто і, головне, дохідливо пояснити, як же все-таки правильно вчити англійську мову, а також розвіяти деякі міфи, які створені лише в рекламних цілях.

Отже, з чого складається англійська мова – з пропозицій, а з чого складається англійські пропозиції – Ви, звичайно, скажете зі слів. Це абсолютно правильно! Але … тут є одне «але». При першій згадці слів, більшість людей відразу побіжать за словником або модною новомодної програмою і почнуть зубрити слова. Тут уже методик навалом! Багато хто думає, що потрібно лише вивчити n-ну кількість слів і все – круті англійці! Ви можете наняти репетиторів для вивчення англійської вдома.

Тому давайте розглянемо, як же насправді Ваш мозок сприймає такий спосіб вивчення.

Він (мозок) бачить список слів по-російськи і по-англійськи, як в таблиці, а коли Вам потрібно побудувати речення – відбувається наступне:

У мене є два друга, які граю в теніс.

Переводимо дослівно без всяких правил. Виходить:

In me is two friend which play in tennis.

Це реальний переклад, який я взяла з життя. Англійці будуть сміятися довго, тому що вони чують наступне:

У мені два друг який грати в теніс.

Припустимо, що Ви знаєте вираження “I have” – ??«У мене є» або «Я маю» це одне і те ж. Все одно, погодьтеся смішно. Ви ж самі неодноразово сміялися над іноземцями, які намагалися говорити англійською. Ця пропозиція правильно потрібно перевести було б так:

I have two friends who play tennis.

Тому й існують правила для побудови саме англійських пропозицій, а не їх жалюгідних подоб! Кожному з нас хочеться до себе шанобливого ставлення з боку будь-якої людини, а особливо іноземця, коли говоримо з ним англійською! Погодьтеся! А не червоніти, заїкатися і бачити прихований смішок. Так це ще простий приклад, а коли почнемо ще ускладнювати пропозиції? То тут і образити можна.

Повірте, логіка англійської мови набагато простіша, ніж української. Якщо один раз зрозуміти, як саме будувати англійські пропозиції, то це вже буде назавжди! А зазубрені слова і вирази дуже швидко вивітряться з голови, як ті вірші, які ми всі вчили в дитинстві. Звичайно, дещо залишиться, але цього буде недостатньо для спілкування. У такому випадку, слова лежать мертвим вантажем, Ви соромитеся говорити, тому що Ви не знаєте, як правильно побудувати речення і висловити свої думки, а мозок просто з часом відсіває незатребувану інформацію за непотрібністю.

Тому відразу перейдемо до правильного вивчення англійської мови.

По-перше, Ви повинні хотіти її вивчити. При бажанні можна все !!! Погодьтеся! Якщо у Вас немає часу або збираєтеся вивчати його тиждень через тиждень, або витрачати 1 годину в тиждень. Моя порада – не витрачайте Ваш дорогоцінний час і, звичайно, гроші. Ви і так знайдете, куди його витратити з більшою користю.

По-друге, побудуйте чіткий графік навчання, що Ваш мозок працював на максимум, наприклад, 2 рази на тиждень або краще 3 рази на тиждень по 1-2 години, більше поки не варто, щоб Ваш мозок поступово починав розвивати пам’ять і запам’ятовувати потрібну інформацію . Т.к. мозок не комп’ютер і якщо його перевантажити, то він втомиться, і незабаром Ви кинете цю затію, або ще гірше – вирішете «це не для мене». Звичайно, психологія нашого української людини – «Хочу все й одразу!». Але для нашого мозку це неможливо. Тільки незначна кількість геніальних людей здатні все запам’ятовувати.

По-третє, вивчати мову чітко по системі, використовуючи всі ресурси і можливості нашого людського мозку. Ось тоді все вийде !!!

Тепер детальніше про цю систему:

Наш мозок запам’ятовує будь-яку інформацію, побудовану логічно від простого до складного, якщо хаос – запихає кудись дуже далеко, і боїться чіпати. Наприклад, візьмемо наш балкон або гараж. У багатьох людей чого там тільки немає. Часом і сам не знаєш що там лежить, так і в нашій голові, якщо не по поличках. А якщо там порядок і в потрібній коробці, то мозок знаходить те, що потрібно в потрібний момент, нехай спочатку повільно, а потім, з практикою, все швидше і швидше.

Так як же вивчити англійську мову, через те, що алгоритм роботи будь-якого мозку однакові, і щоб правильно з ним працювати і розігнати його на максимум – потрібно задіяти всі його ресурси – слух, мова, зір, логіку, що і зводить все в пам’яті. Багато цікавої інформації про різні алгоритми вивчення мови ви можете прочитати на новини LangUnion. І саме тому в систему повинні входити:

– Базові слова, беремо спочатку трохи і за допомогою самих базових перших правил, а це і є …

– Граматика, будуємо перші дуже прості речення. Закріплюємо все на вправах, таким чином множинним повторенням Ви запам’ятовуєте і правила, і слова автоматично, непомітно для себе.

– Читання. Потім пробуємо читати легкий базовий текст, наприклад, «хто я» і «що я роблю кожен день» з цими новими словами. Пишемо схожий текст про себе по аналогії.

– Аудіювання. Тепер уже слухаємо цей текст або діалог і вчимося розрізняти на слух ці ж нові слова в правильно побудованих пропозиціях. Т.к., грубо кажучи, слух – це та ж м’яз, яку потрібно тренувати.

– Говоріння. І, нарешті, об’єднуємо всі отримані навички раніше на практиці, що, відповідно, прискорить і закріпить всі ваші знання. Тільки практикою живого спілкування Ви навчитеся говорити вільно!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh