Новини

Як правильно вибирати подарунки чоловікам

Якщо подарунки для жінок повинні бути в першу чергу естетичними, то подарунки для чоловіків – практичними. Це правило поширюється на всі подарунки чоловікам, незалежно від того, вибираєте ви подарунок коханому чоловікові, другу або корпоративні подарунки чоловікам на службі.

Друге правило, яким варто керуватися, вибираючи подарунок для чоловіка – це статусність, тобто подарунки чоловікові повинні бути солідними і статусними, підкреслювати його високе положення і значимість у ваших очах. Це особливо важливо, якщо ви підбираєте подарунок керівнику чоловікові або діловим партнерам. Справа в тому, що чоловіки набагато більше уваги приділяють своєму іміджу і статусу в очах оточуючих, а тому прагнуть оточити себе дорогими речами і ексклюзивними аксесуарами.

Ну і третє правило – вибираючи подарунок для чоловіка необхідно враховувати індивідуальні особливості чоловіки і ступінь ваших стосунків, так якщо в подарунок коханому чоловікові можна піднести кімнатні тапочки, що символізують вашу турботу, то керівнику настільки незвичайний подарунок чоловікові навряд чи припаде до смаку. Тепер чоловіки досить часто користуються сережками – носять їх у вусі. На сайті інтернет-магазину Gold.ua в розділі “Серебряные серьги” ви знайдете великий вибір виробів зі срібла. Ну і звичайно, подарунок для чоловіка необхідно вибирати відповідно до святковою подією – подарунок чоловікові на день народження менш урочистий, ніж подарунок на ювілей чоловікові.

Що подарувати чоловікові на день народження

Підібрати подарунок чоловікові на день народження найскладніше, адже завжди хочеться піднести оригінальний подарунок чоловікові, який викличе щиру радість на його обличчі. Подарунки чоловікам день народження дарують багато – друзі, колеги, рідні, але при цьому саме ви повинні подарувати ексклюзивний подарунок чоловікові, який запам’ятатися на довгі роки. Ось кілька прикладів, що подарувати чоловікові, залежно від ступеня ваших відносин.
 
Що подарувати коханому чоловікові на День Народження?

Вибирайте ті подарунки коханому чоловікові, які відобразять ваші почуття, тепло і турботу, наприклад, кращий подарунок чоловікові на день народження буде романтичну вечерю, дорогу прикрасу або стильний аксесуар. А якщо ви дуже хочете зробити чоловікові приємно, але не знаєте, який купити подарунок чоловікові, можна придбати подарунковий сертифікат для чоловіка в ювелірному магазині, книжковому або навіть риболовецькому відділі. Адже подарунок коханому чоловікові повинен бути особливим, а подарункові сертифікати для чоловіка сьогодні надає практично кожен торговий центр.

Який подарунок чоловікові день народження у колег.

Подарунок для чоловіка на день народження можна вибрати виходячи з його захоплень, сфери зайнятості або хобі. При цьому подарунок чоловікові день народження не обов’язково повинен бути дорогим, адже, головне, в цьому випадку, увага. Недорогі подарунки чоловікам – це брілки, ручки ролерні або пір’яні, блокнот, а якщо ви хочете зробити оригінальний і стильний подарунок чоловікові, подаруйте йому біжутерію – браслет або підвіску зі сталі або срібла. Подарунки чоловікам день народження при цьому рекомендується святково оформити і тоді, навіть самі недорогі подарунки чоловікам будуть виглядати солідно і інтригуюче.

Подарунки на день народження для чоловіків керівників.

Подарунки на день народження для чоловіків керівників, в першу чергу повинні бути статусними і вишуканими. Оригінальні подарунки чоловікам варто робити, тільки якщо ви впевнені, в тому, що ваш vip подарунок чоловікові доведеться за смаком. Подарунки для солідних чоловіків – це пір’яні ручки, органайзер, візитниця, і інші елітні подарунки для чоловіків. Дорога біжутерія і прикраси – це теж vip подарунки для чоловіків керівників, однак, вибирати настільки незвичайні подарунки чоловікам, необхідно з урахуванням смаку і стилю. Вибираючи подарунки для солідних чоловіків купувати потрібно все найкраще і найдорожче.

Що подарувати чоловікові другу чи родичу?

Підбираючи подарунки чоловікам день народження, вибирайте або корисні подарунки чоловікам або незвичайні подарунки чоловікам, з якими у вас близькі дружні відносини. Цікаві подарунки для чоловіків родичів – це набір ножів, стильна чоловіча біжутерія, масажер, а також прикольні подарунки чоловікам відповідно до їх захопленнями або хобі. А якщо ви хочете купити подарунок чоловікові одному, то можна або вибрати подарунок чоловікові прикольний, наприклад, набір інструментів гламурно-рожевого кольору, або навпаки, ексклюзивний подарунок чоловікові – набір дорогих келихів, шкіряний гаманець або ключницю. Але найкращий подарунок чоловікові – це прикраси або біжутерія, наприклад, стильний браслет з хірургічної сталі – це одночасно і елітний подарунок чоловікові і корисний.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України