Техно

Як правильно вибрати онлайн гру для дитини

Вибираючи гру для своєї дитини, зверніть увагу, чи відповідає вона віку вашого чада. Якщо завдання гри виявляться складними, малюк буде розчарований і швидко втратить до неї інтерес. Занадто легкі завдання не дадуть потрібного ефекту для розумового розвитку.

Розвиваючі онлайн ігри для дітей створені спеціально для регулярних занять, при яких розумові здібності стають все більш продуктивними. У майбутньому ваші зусилля будуть щедро винагороджені успіхами дитини. Для прикладу, на он-лайн сервісі mult-game.com.ua ви можете віднайти для свого чада різні розвиваючі ігри. Для прикладу, гра Вінкс написана на основі культового мультсеріалу, що описує життя знаменитих фей Вінкс, перейшов в онлайн-ігри.

Завжди вивчайте сценарій гри. Нелогічні завдання або відсутність рішення безглузді. Вони збивають з пантелику і можуть зіпсувати настрій малюка. Постарайтеся докладно пояснити дитині правила гри, адже розуміння їх приведе до перемоги, яка буде стимулом для впевненості у своїх силах.

Пізнавальні онлайн ігри для малюків діляться на вікові категорії. Тому батьки без особливих зусиль можуть визначити, що потрібно саме їх дитині. Для дітей до трьох років, гри особливо не діляться з гендерних ознаками. Якщо малюк більш дорослий, постарайтеся відшукувати ігри, призначені саме для дівчат або для хлопчиків.

Для кожної вікової категорії притаманні свої особливості сприйняття. Дітки до 1 року більшу частину інформації сприймають на слух. Від 1 до 3 років, вік, коли малюк розрізняє колір, розмір і форму предмета. Від 3 до 5 років, діти добре навчаються грати за правилами. Логіку мислення в цьому віці відмінно розвивають різні лото, доміно, головоломки, пазли та динамічні ігри. Від 5 до 8 років намагайтеся продовжувати спільні ігри. Вибирайте головоломки і завдання, де потрібно що-небудь вважати. Нехай дитина самостійно прочитає текст умов гри, якщо такий прикладений до онлайн грі, або короткі текстові повідомлення, які періодично з’являються під час гри.

Ніколи не давайте прямий підказки і не вирішуйте завдання замість дитини. Таким чином, ви не дозволяєте сформуватися логічним зв’язкам у мисленні малюка. Надалі, дитині буде все важче вирішувати головоломки самостійно. У таких дітей виникають труднощі в сприйнятті навчального матеріалу шкільної програми. З іншого боку, кожна самостійна перемога сприяє розвитку творчих і логічних розумових процесів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України