Як вибрати перевізника негабаритних вантажів

Всі, хто хоч раз стикався з потребою перевезення негабаритних вантажів, знає, що вибір підрядника – дуже складна робота. Щоб її успішно виконати потрібно, дотримуватися кількох порад:


• У компанії, якій ви хочете довірити перевезення вантажу, повинна бути ліцензія на автомобільну транспортування подібних товарів. Наприклад, перевізник “Г
рузоперевозки Загорянский” забезпечить ліцензійні перевезння вашого вантажу та надасть всю необхідну документацію.

• У підрядника в автопарку повинен бути в наявності спеціальний транспорт, який, хочеться зауважити, дуже дорогий і не кожен перевізник може його собі дозволити.

• Необхідно, щоб у штаті компанії були висококваліфіковані кадри, які мають великий досвід роботи в цій сфері і пройшли спеціалізовану підготовку.

• Також у перевізника повинен бути сильний юридичний відділ, завдання якого полягатиме в узгодженні нормативної документації.

Це основні моменти, на які потрібно звертати увагу, але далеко не все. Також існує проблема, наприклад, в прокладанні маршруту, навантаженні негабаритного вантажу. Ну, і, звичайно ж, одним з головних критеріїв вибору є ціна послуги.

Працівники компанії підрядника зобов’язані вміти не тільки правильно займатися транспортуванням, але бути обізнаними в правилах кріплення негабаритних вантажів. Тому що кріплення таких вантажів за допомогою ланцюгів і ременів – обов’язкові умови перевезення. Хоча тут не потрібно повністю перекладати відповідальність тільки на перевізника, оскільки за це в рівній мірі відповідає і вантажовідправник. Наприклад, в процесі транспортування експедитор може прийняти рішення про посилення кріплення за допомогою дроту або магнітних замків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh