Техно

Як вибрати перевізника негабаритних вантажів

Всі, хто хоч раз стикався з потребою перевезення негабаритних вантажів, знає, що вибір підрядника – дуже складна робота. Щоб її успішно виконати потрібно, дотримуватися кількох порад:


• У компанії, якій ви хочете довірити перевезення вантажу, повинна бути ліцензія на автомобільну транспортування подібних товарів. Наприклад, перевізник “Г
рузоперевозки Загорянский” забезпечить ліцензійні перевезння вашого вантажу та надасть всю необхідну документацію.

• У підрядника в автопарку повинен бути в наявності спеціальний транспорт, який, хочеться зауважити, дуже дорогий і не кожен перевізник може його собі дозволити.

• Необхідно, щоб у штаті компанії були висококваліфіковані кадри, які мають великий досвід роботи в цій сфері і пройшли спеціалізовану підготовку.

• Також у перевізника повинен бути сильний юридичний відділ, завдання якого полягатиме в узгодженні нормативної документації.

Це основні моменти, на які потрібно звертати увагу, але далеко не все. Також існує проблема, наприклад, в прокладанні маршруту, навантаженні негабаритного вантажу. Ну, і, звичайно ж, одним з головних критеріїв вибору є ціна послуги.

Працівники компанії підрядника зобов’язані вміти не тільки правильно займатися транспортуванням, але бути обізнаними в правилах кріплення негабаритних вантажів. Тому що кріплення таких вантажів за допомогою ланцюгів і ременів – обов’язкові умови перевезення. Хоча тут не потрібно повністю перекладати відповідальність тільки на перевізника, оскільки за це в рівній мірі відповідає і вантажовідправник. Наприклад, в процесі транспортування експедитор може прийняти рішення про посилення кріплення за допомогою дроту або магнітних замків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України