Техно

Як правильно вибрати автоматику для воріт

Вся пропонована до покупки автоматика для воріт проста в монтажі та обслуговуванні. Але важливо, щоб пристрої повністю відповідали поставленим завданням і відповідали своїми характеристиками самих воріт.

З чого складається комплект автоматики для воріт?

Будь-комплект включає в себе:

  • Привід, який відповідає за рух стулок. Виробники пропонують гідравлічні і електромеханічні пристрої. Для побутового використання відмінно підійде останній тип автоматики для гаражних або секційних воріт, оскільки він гранично простий в монтажі і коштує значно дешевше.
  • Централізований блок управління.
  • Засоби доступу на об’єкт. Наприклад, деякі моделі комплектуються брелоками. Більш дороге обладнання може комплектуватися зчитувачами пластикових магнітних карт.

Автоматика для різних типів воріт

Найбільш поширеними серед приватних клієнтів і власників підприємств є орні і відкатні ворота. На сайті інтернет-магазину Gras – автоматика різних виробників. Одні і ті ж бренди пропонують обладнання для всіх видів.

Можлива установка трьох видів автоматики для розпашних воріт:

  • Лінійних. Найбільш доступний тип обладнання, вибираючи який, важливо пам’ятати, що відстань між полотном стулки і корпусом приводу не повинно перевищувати 8 см. Підбирати обладнання, виходячи з його характеристик, потрібно з урахуванням вітрового навантаження і площі стулки.
  • Важельних. Цей різновид стане чудовою альтернативою лінійним механізмам, якщо установка останніх зважаючи на низку причин неможлива.
  • Підземної установки. Подібні приводи потрібно використовувати в тому випадку, коли зовнішній вигляд воріт повинен бути повністю збережений (наприклад, на об’єктах історичного або культурної спадщини).

Автоматика для відкатних воріт

На вибір автоматики для воріт в першу чергу впливає вага стулки. Виробники пропонують широкий вибір обладнання як для побутового, так і для промислового використання. Звичайно, купуючи подібні пристрої, важливо враховувати і інтенсивність їх використання. Так, для невеликих легких стулок за умови нечасто експлуатації підійде варіант з стельовим приводом.

Більш важкі конструкції з великою площею полотна і істотним кількістю циклів відкривання-закривання за короткий період часу доцільно оснащувати системами з осьовим приводом. Вони ж повинні використовуватися і при похилому або нестандартному монтажі.
Зверніть увагу

Щоб ворота повністю відповідали вашим запитам, значення має не тільки марка і характеристики приводу, але і наявність додаткового обладнання.

Зверніть увагу на пульти управління. Вони повинні бути представлені в потрібній кількості. Ідеально, якщо один пристрій може бути запрограмовано на відкривання відразу декількох воріт. Незайвим буде і наявність світлових індикаторів, що сигналізують про початок роботи системи. Це дозволить уникнути можливих травм пішоходів і пошкоджень транспортних засобів.

Що стосується марки обладнання, в каталозі «Автоматика Шоп» представлені автоматичні системи лідируючих світових виробників. Тому будь-який обраний пристрій демонструє чудову якість і відрізняється довговічністю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України