Як правильно вибрати автоматику для воріт

Вся пропонована до покупки автоматика для воріт проста в монтажі та обслуговуванні. Але важливо, щоб пристрої повністю відповідали поставленим завданням і відповідали своїми характеристиками самих воріт.

З чого складається комплект автоматики для воріт?

Будь-комплект включає в себе:

  • Привід, який відповідає за рух стулок. Виробники пропонують гідравлічні і електромеханічні пристрої. Для побутового використання відмінно підійде останній тип автоматики для гаражних або секційних воріт, оскільки він гранично простий в монтажі і коштує значно дешевше.
  • Централізований блок управління.
  • Засоби доступу на об’єкт. Наприклад, деякі моделі комплектуються брелоками. Більш дороге обладнання може комплектуватися зчитувачами пластикових магнітних карт.

Автоматика для різних типів воріт

Найбільш поширеними серед приватних клієнтів і власників підприємств є орні і відкатні ворота. На сайті інтернет-магазину Gras – автоматика різних виробників. Одні і ті ж бренди пропонують обладнання для всіх видів.

Можлива установка трьох видів автоматики для розпашних воріт:

  • Лінійних. Найбільш доступний тип обладнання, вибираючи який, важливо пам’ятати, що відстань між полотном стулки і корпусом приводу не повинно перевищувати 8 см. Підбирати обладнання, виходячи з його характеристик, потрібно з урахуванням вітрового навантаження і площі стулки.
  • Важельних. Цей різновид стане чудовою альтернативою лінійним механізмам, якщо установка останніх зважаючи на низку причин неможлива.
  • Підземної установки. Подібні приводи потрібно використовувати в тому випадку, коли зовнішній вигляд воріт повинен бути повністю збережений (наприклад, на об’єктах історичного або культурної спадщини).

Автоматика для відкатних воріт

На вибір автоматики для воріт в першу чергу впливає вага стулки. Виробники пропонують широкий вибір обладнання як для побутового, так і для промислового використання. Звичайно, купуючи подібні пристрої, важливо враховувати і інтенсивність їх використання. Так, для невеликих легких стулок за умови нечасто експлуатації підійде варіант з стельовим приводом.

Більш важкі конструкції з великою площею полотна і істотним кількістю циклів відкривання-закривання за короткий період часу доцільно оснащувати системами з осьовим приводом. Вони ж повинні використовуватися і при похилому або нестандартному монтажі.
Зверніть увагу

Щоб ворота повністю відповідали вашим запитам, значення має не тільки марка і характеристики приводу, але і наявність додаткового обладнання.

Зверніть увагу на пульти управління. Вони повинні бути представлені в потрібній кількості. Ідеально, якщо один пристрій може бути запрограмовано на відкривання відразу декількох воріт. Незайвим буде і наявність світлових індикаторів, що сигналізують про початок роботи системи. Це дозволить уникнути можливих травм пішоходів і пошкоджень транспортних засобів.

Що стосується марки обладнання, в каталозі «Автоматика Шоп» представлені автоматичні системи лідируючих світових виробників. Тому будь-який обраний пристрій демонструє чудову якість і відрізняється довговічністю.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh