Жахливі примхи нацистів в Освенцімі (ДОКУМЕНТ)

Фрагмент із статті Auschwitz, автор – історик і публіцист Костянтин Фітцгіббон (Constantine Fitzgibbon). Збірник Encounter. Квітень 1960. стор 32

А після капо всюдисущі і жахливі примхи СС, які мордували вмираючого за межами його бараку, заштовхуючи набалдашник тростини в його горло, який створили кращий симфонічний оркестр у світі єврейських музикантів в таборі, і примушували цей оркестр грати застарілу танцювальну музику десять, дванадцять, п’ятнадцять годин поспіль, які спускали своїх собак на жінок, які заради власної розваги наказували здійснювати сексуальні оргії, в той час як вони пили і дивилися, які кидали в шапку ув’язненого в заборонену зону за дротами, наказуючи йому дістати її, і розстрілювали, якщо він не виконував. Список нескінченний.

У цій же статті Auschwitz Фітцгіббон на стор. 30 невпевнено повідомляє про газові камери, причому приділив їм стільки ж місця, скільки і сексуальним оргіям, а з невиразного опису камери абсолютно неможливо зрозуміти її призначення, швидше за все, вона служила для дезінфекції одягу:

За воротами, наполовину під землею, знаходиться невелика газова камера. Вона була занадто мала, і її використання незабаром було припинено”.

Неспокійний СРСР : Бунт і повстання в країні прекрасного дитинства, про яких ми не знали

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh