Політика

Яценюк вважає, що вже домовився з Кличком і Тягнибоком про єдиного кандидата

На даному етапі лідери трьох опозиційних політичних сил визначилися, що єдиний кандидат у президенти від опозиції має бути визначений у другому турі.

Про це заявив глава політради “Батьківщини” Арсеній Яценюк, якого цитує прес-служба партії.

“Ми повинні керуватись тим, що вже домовлено трьома політичними силами. Є документ, який підписаний 18 серпня цього року (Декларація про координацію дій у боротьбі з режимом Януковича), і там стоїть підпис Віталія Кличка, Олега Тягнибока і мій”, – нагадав він.

“Там чітко визначено, що три політичні сили домовились мати єдиного кандидата в другому турі. Такі зараз політичні домовленості”, – сказав Яценюк.

Відповідаючи на уточнююче запитання журналіста, він зазначив: “Я дуже поважаю позицію всіх наших політичних партнерів. Але я хочу, щоб ми зараз виходили з реалій”.

“Є реалії – підписи трьох лідерів політичних сил: Кличка, Тягнибока і Яценюка, які на даному етапі визначились – єдиний кандидат у другому турі. Зміняться реалії – будемо про це говорити”, – уточнив політик.

Яценюк зазначив, що рішенням партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко висунута кандидатом в президенти, і ще раз нагадав, що відповідно до Конституції є тільки три обмеження, які не дають можливість брати участь в президентських виборах: вікове обмеження, ценз проживання на території України – не менше 10 років, а також знання української мови.

“Юлія Тимошенко проживала на території України, її віковий ценз відповідає Конституції і вона добре володіє українською мовою. Жодних перепон для балотування на посаду кандидата в президенти України у неї немає”, – уточнив він.

Як відомо, екс-прем’єр Юлія Тимошенко вважає, що опозиція не повинна висувати єдиного кандидата на виборах президента у 2015 році.

Водночас лідер ініціативи “Третя Українська Республіка” Юрій Луценко та лідер партії “Удар” Віталій Кличко вважають, що опозиція повинна висувати єдиного кандидата в президенти на виборах 2015 року вже в першому турі.

Українська правда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.