Політика

Яценюк хоче обстежити Клюєва

23 липня на другому суду у справі за позовом Андрія Клюєва до Арсенія Яценюка представники останнього заявили клопотання про проведення судово-психологічної експертизи стану голови РНБО. Підставою для цього, як вважають юристи Яценюка, є твердження Клюєва, що його гідності та честі заподіяно шкоду.  

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Як пояснила представник Арсенія Яценюка Ганна Онищенко, “у визначенні поняття честі та гідності, яке міститься у постанові пленуму Верховного Суду України 2009 року, під гідністю розуміється “визнання цінності кожної фізичної особи як унікальної біопсихосоціальної цінності”. “Відповідно, лише людина, яка володіє спеціальними знаннями (експерт) може довести наявність чи відсутність порушень таких якостей людини як честь та гідність. Без цієї інформації говорити про те, що його честі та гідності заподіяна якась шкода, неможливо. Адже це не доведено належним чином”, – зазначила вона.

Проте суддя Віта Бортницька відхилила це клопотання, мотивувавши тим, що висновки експертів є “неналежним доказом” у даній справі.

Крім того, суд відхилив клопотання сторони захисту про витребування доказів у департаменту Служби охорони МВС про переміщення та спілкування Сергія Клюєва з 5 по 18 травня 2013 року. Цю інформацію сторона захисту вимагала, аби з’ясувати, де перебував, із ким розмовляв і зустрічався Клюєв перед подіями щодо побиття журналістів, і який вплив на ці події мав секретар РНБО, який відповідно до Положення, затвердженого указом президента, здійснює координацію діяльності правоохоронних органів. Але й це клопотання суддя відхилила.

Так само на попередньому засідання вона відхилила клопотання про виклик до суду в якості свідків президента Януковича, міністра МВС Захарченка та голову СБУ Якименка, мотивуючи це тим, що “вони поки що не на часі”.

Наступне судове засідання відбудеться 8 серпня о 10.00.

ТВІ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.