ЄС|NATO

Німецький ресторан запустив антиукраїнську рекламу з президентом Зеленським. Відео

Берлінський ресторан Gasthaus Krombach влаштував скандал: заклад запустив антиукраїнську рекламу, в якій до тіла свині прималювали голову президента України та закликали припинити фінансову допомогу.

Очевидно, що така реклама розрахована на росіян у Берліні та німців, налаштованих поступитися путіну. Відео поширили в TikTok, де воно швидко набуло розголосу, хоча згодом було видалено. Втім, українці встигли побачити рекламу та залишити свої відгуки.

Ресторан Gasthaus Krombach у рекламі, яку запустив, зокрема, на платформі YouTube, написав: “Втомилися годувати цих свиней. Настав час готувати рульку”. На відео обличчя українського президента розмістили на скарбничці у формі порося.

Як фінансова та військова допомога Німеччині позначилася на популярності закладу – незрозуміло. Втім, у коментарях Gasthaus Krombach у Google можна побачити відгуки українців, де вони скаржаться на упереджене та нацистське ставлення персоналу до відвідувачів.

Реакція на ганебну рекламу не забарилася. За ніч тисячі українців залишили свої оцінки закладу.

“Ви повинні думати мізками, коли робите огидну рекламу. Схоже, мізків у вас немає”, “Сподіваюся, ви скоро закриєтеся”, “Вдячна за рекламу з українським президентом. Так низько падати – тільки ваш рівень”, “Вони вважають війну смішною” , “Ви ресторан, а не політолог”, “Отримуйте те, на що заслуговуєте”, “Бажаю такої ж долі, як у сотні тисяч українців”, “Яка ганьба”, – йдеться у коментарях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України