Іванов про конфлікт в Нагірному Карабаху: Україні потрібно утриматися від оцінок, розберуться і без нас

Як інформує наш сайт, популярний український телеведучий і блогер Сергій Іванов пише на своїй сторінці в Facebook, враховуючи обставини, а також кількість загиблих в конфлікті навколо Нагірного Карабаху, Україна повинна займати рівновіддаленість позицію, уникаючи будь-якої упередженості як щодо Азербайджану, так і в щодо Вірменії.

Сергій Іванов зазначив, наш МЗС закликав сторони до пошуку мирного способу вирішення конфлікту, і це об’єктивно правильно. Ця позиція збігається з усіма країнами світу, крім Туреччини, яка історично підтримує Азербайджан. Росія історично підтримує Вірменію, але, з огляду на кількість початих і незакінчених ній воєн, вона поки відкрито про це заявляє, хоча і артикулює відверто провокаційні ідеї зробити Крим майданчиком для переговорів устами маргіналів Держдуми.

Блогер підкреслює, знову ж таки, з огляду на захмарна кількість «експертних» висновків в нашій політичній і близькополітичною сферою, варто зауважити, що там, на Кавказі, розберуться і без нас. В Україні тільки офіційно проживає менше 100 тисяч вірмен і приблизно стільки ж азербайджанців, це потужні діаспори, тому внутрішня політизація зашкодить насамперед нашій країні. «Так, для нас, українців, позиція Азербайджану може виглядати більш справедливою в контексті того, що він також втратив свої території. Плюс, визнання Вірменією результатів кримського «референдуму» також підштовхує нас до упередженості, але, незважаючи на все, потрібно пам’ятати, що це не наша війна, і миротворчі ініціативи – це все, що ми можемо і повинні просувати », – написав Сергій Іванов.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh