Авторські статті

Іванов про конфлікт в Нагірному Карабаху: Україні потрібно утриматися від оцінок, розберуться і без нас

Як інформує наш сайт, популярний український телеведучий і блогер Сергій Іванов пише на своїй сторінці в Facebook, враховуючи обставини, а також кількість загиблих в конфлікті навколо Нагірного Карабаху, Україна повинна займати рівновіддаленість позицію, уникаючи будь-якої упередженості як щодо Азербайджану, так і в щодо Вірменії.

Сергій Іванов зазначив, наш МЗС закликав сторони до пошуку мирного способу вирішення конфлікту, і це об’єктивно правильно. Ця позиція збігається з усіма країнами світу, крім Туреччини, яка історично підтримує Азербайджан. Росія історично підтримує Вірменію, але, з огляду на кількість початих і незакінчених ній воєн, вона поки відкрито про це заявляє, хоча і артикулює відверто провокаційні ідеї зробити Крим майданчиком для переговорів устами маргіналів Держдуми.

Блогер підкреслює, знову ж таки, з огляду на захмарна кількість «експертних» висновків в нашій політичній і близькополітичною сферою, варто зауважити, що там, на Кавказі, розберуться і без нас. В Україні тільки офіційно проживає менше 100 тисяч вірмен і приблизно стільки ж азербайджанців, це потужні діаспори, тому внутрішня політизація зашкодить насамперед нашій країні. «Так, для нас, українців, позиція Азербайджану може виглядати більш справедливою в контексті того, що він також втратив свої території. Плюс, визнання Вірменією результатів кримського «референдуму» також підштовхує нас до упередженості, але, незважаючи на все, потрібно пам’ятати, що це не наша війна, і миротворчі ініціативи – це все, що ми можемо і повинні просувати », – написав Сергій Іванов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України