Авторські статтіНовини

Івано-Франківський Карітас провів свято для молоді з особливими потребами

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ»  2 грудня організував святкове дійство для 100 осіб з числа дітей та молоді з особливими потребами. В цей день для них були і святковий обід, і розваги аніматорів, і дискотека, і співи, і танці, і конкурси.

«Карітас опікується людьми з інвалідністю не тільки в цей святковий день. Ми допомагаємо їм кожного дня впродовж року почувати себе активними членами нашої громади. Сьогоднішнє свято є визначне тим, що ми маємо можливість зорганізувати дітей не лише з Івано-Франківська,  але і й з області. Тож захотіли їх зібрати, щоб вони мали можливість поспілкуватися, відпочити  та весело провести час. Для неповносправної молоді та їх батьків – це також радість і розуміння того, що Господь про них дбає», – розповів директор Карітасу ,отець Володимир Чорній.

«Я виховую дитину з інвалідністю. Користуючись нагодою, хочу подякувати благодійному фонду «Карітас Івано-Франківьк» за те, що він надзвичайно потужно допомагає людям з особливими потребами. Я побувала на конференції у Львові, де були представники з різних областей і змогла порівняти, як працює Карітас у них. То ж наш робить у рази більше для потребуючих. Ми вдячні його керівництву та Владиці Володимиру Війтишину», – ділиться Наталія Кец з ГО «Довір’я», м. Бурштин.

Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» у своїй діяльності приділяє колосальну увагу інтеграції дітей та молоді з особливими потребами у суспільство. Зокрема, організації їх дозвілля і не лише в Івано-Франківську але й в районних центрах – це ГО «Надія Отинії»,смт.Отинія, ГО «Довір’я», м. Бурштин, ГО «Світла надія»,смт.Богородчани, парафіяльні осередки  Карітасу  в м.Калуш, м.Тисмениця, смт.Рожнятів. Спільно з духовенством, батьками та представниками місцевої влади, Карітас створює належні умови для самореалізації та розвитку молодих людей з особливими потребами, організовуючи щоденну роботу в кожному своєму осередку.

Відзначення Міжнародного дня людей з  інвалідністю – це не лише свято для молоді, але й демонстрація її досягнень і талантів, заявка на участь у повноцінному житті громади. Цей день – це справедлива шана з боку суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з інвалідністю, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Захід відбувся в рамках проектів “Денний центр для людей з обмеженими можливостями” (Карітас Відень, Австрія) та “Створення базових структур самодопомоги в Івано-Франківській області” завдяки фінансовій підтримці Карітас єпархії Фульда та “Акції Людина” (Німеччина).

Джерело: ugcc.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh