Авторські статтіНовини

Івано-Франківський Карітас провів свято для молоді з особливими потребами

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ»  2 грудня організував святкове дійство для 100 осіб з числа дітей та молоді з особливими потребами. В цей день для них були і святковий обід, і розваги аніматорів, і дискотека, і співи, і танці, і конкурси.

«Карітас опікується людьми з інвалідністю не тільки в цей святковий день. Ми допомагаємо їм кожного дня впродовж року почувати себе активними членами нашої громади. Сьогоднішнє свято є визначне тим, що ми маємо можливість зорганізувати дітей не лише з Івано-Франківська,  але і й з області. Тож захотіли їх зібрати, щоб вони мали можливість поспілкуватися, відпочити  та весело провести час. Для неповносправної молоді та їх батьків – це також радість і розуміння того, що Господь про них дбає», – розповів директор Карітасу ,отець Володимир Чорній.

«Я виховую дитину з інвалідністю. Користуючись нагодою, хочу подякувати благодійному фонду «Карітас Івано-Франківьк» за те, що він надзвичайно потужно допомагає людям з особливими потребами. Я побувала на конференції у Львові, де були представники з різних областей і змогла порівняти, як працює Карітас у них. То ж наш робить у рази більше для потребуючих. Ми вдячні його керівництву та Владиці Володимиру Війтишину», – ділиться Наталія Кец з ГО «Довір’я», м. Бурштин.

Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» у своїй діяльності приділяє колосальну увагу інтеграції дітей та молоді з особливими потребами у суспільство. Зокрема, організації їх дозвілля і не лише в Івано-Франківську але й в районних центрах – це ГО «Надія Отинії»,смт.Отинія, ГО «Довір’я», м. Бурштин, ГО «Світла надія»,смт.Богородчани, парафіяльні осередки  Карітасу  в м.Калуш, м.Тисмениця, смт.Рожнятів. Спільно з духовенством, батьками та представниками місцевої влади, Карітас створює належні умови для самореалізації та розвитку молодих людей з особливими потребами, організовуючи щоденну роботу в кожному своєму осередку.

Відзначення Міжнародного дня людей з  інвалідністю – це не лише свято для молоді, але й демонстрація її досягнень і талантів, заявка на участь у повноцінному житті громади. Цей день – це справедлива шана з боку суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з інвалідністю, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Захід відбувся в рамках проектів “Денний центр для людей з обмеженими можливостями” (Карітас Відень, Австрія) та “Створення базових структур самодопомоги в Івано-Франківській області” завдяки фінансовій підтримці Карітас єпархії Фульда та “Акції Людина” (Німеччина).

Джерело: ugcc.if.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України