Духовне

Івано-Франківські архієреї у парафії Святих Кирила і Методія відкрили Рік Фатімської Богородиці

31 грудня для парафіяльної спільноти Святих Кирила і Методія день завжди особливий. Це день подяки за всі дари, якими Господь благословив протягом року, а також і традиційний день відвідин двох Архієреїв.

Також і цього року подякувати Богові прийшли численні парафіяни та гості. Очолив подячний Молебень Митрополит Володимир (Війтишин) та Владика Йосафат (Мощич). Спільно молилися численні священики, сестри монахині та вірні. Разом зі всією спільнотою молилися і мер міста Мар Руслан Марцінків та голова Крихівців Мирон Гаргат.

Після молебня всі процесійно направилися до Хресної Дороги, яка розташована у правій частині нашого маленького храму, написана Тарасом Халаком, і яка була завершена недавно. Єпископи освятили цю красиву Хресну Дорогу в іконах.

Опісля всі направилися до молитовного куточка Фатімської Божої Матері. Митрополит прочитав молитву Акт Посвяти парафії Непорочному Серцю Марії, тим самим урочисто відкривши Ювілейний РІК 100-ліття Об’явлення Богородиці у Фатімі. На завершення Єпископи отримали подарунки від імені парафіян – ікони Фатімської Богоматері та пам’ятні ювілейні футболки поло.

Відтак Владики від’їхали до Катедрального Собору, а у парафії відслужили подячну Божественну Літургію. Отець Йосафат Бойко, настоятель парафії, у проповіді дав “духовну програму” для розвитку християнського життя парафіян та парафіяльної спільноти на 2017 рік, провівши паралелі всіх ювілеїв, які відзначаємо у 2017 році: а це 100 років Богородиці у Фатімі, це 150 років від дня народження Блаженномученика Григорія Хомишина, 125 років від дня народження Патріарха Йосифа, 100 років від дня народження Владики Софрона Дмитерка та 10 років від початку будівництва храму святих Кирила і Методія. Всі ці Ювілеї зазначені на великому борді при в’їзді на парафію, щоб парафіяни могли візуально пам’ятати про ці важливі дати для християнина католика.

Дякуємо Богові за всі дари, якими Господь нас обдарував і просимо пробачення за вчинені провини у 2016 році, а також довіряємо всіх і все Богові і Марії.

Прес-центр парафії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.