Блогер: росіяни продовжують обманювати і знущатися над полоненими так само, як і при Петру Першому


Відомий український блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці в Facebook пише про те, що нинішня Росія практично нічим не відрізняється від тієї, що була за царя Петра Першому. За словами Вовнянко, з самого дитинства з літератури ми черпали інформацію, що Полтавська битва була мало не прикладом шляхетного лицарського ставлення переможців до переможених, згадується бенкет Петра Першого зі шведськими генералами відразу по закінченню битви, тості Петра за «своїх вчителів», пам’ять пам’ятник шведським воїнам на Полтавському полі.

Блогер звертає увагу на те, що це черговий міф історії Росії. «Слухаючи легенду – дивуєшся, а дізнавшись подробиці – жахаєшся. Тільки задумайтеся, як повинен виглядати той самий бенкет царя Петра зі шведськими генералами прямо на полі битви? Навколо попелище, сморід від трупів, стони, крики… За оцінками дослідників за стінкою царського шатра вже застигали або вмирали в муках близько 9 тисяч людей з обох сторін. Ще не прибрані всі були поранені, в тому числі – офіцери-дворяни, а тут – прямо на землі гості піднімають келихи, закушують, цар вимовляє тост», – зазначив Дмитро Вовнянко.

За його словами, пройшли століття і в наші дні «учні Петра Першого» влаштовують «парад ганьби», який організували терористи «ДНР» нашим полоненим у Донецьку. «Ватаги сепаратистів можуть вважати себе вірними спадкоємцями Петра. Полонених шведів теж спочатку прогнали через такий же марш у Києві, напевно, щоб звістка про це дійшла до поляків, потім так само їх прогнали по вулицях Москви, щоб похизуватися та показати бунтівним боярам кого тільки що переміг їх цар. І тільки потім полонених шведів розіпхали по Уралах, Сибірах та інших екзотичних місцях», – підсумував журналіст.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh