Італійські медики працюватимуть на Чернівеччині

Лікарі надаватимуть консультаційну та лікувальну допомогу мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО

Кіцманська центральна районна лікарня започаткувала новий напрямок у своїй діяльності. Задля покращення надання медичної допомоги мешканцям району та збільшення доступності до сучасних медичних послуг, лікувально-профілактичний заклад розпочав співпрацю з однією із громадських організацій міста Болонія, що в Італії.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Як зазначив головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк, налагодити співпрацю з однією із тамтешніх громадських організацій вдалося завдяки допомозі заробітчан, які довгий час працювали в Болонії.  

Наразі вже уклали з благодійниками договір. Заплановано, що співпраця полягатиме в наданні консультаційної та лікувальної допомоги мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО. Працюватимуть у двох напрямках – нейрохірургія та реабілітація.

Італійські фахівці вже незабаром відвідають районний медзаклад.  Вони проконсультують пацієнтів лікарні й за необхідності скеровуватимуть їх на лікування та реабілітацію до Італії за кошти болонських меценатів.

На перспективу у рамках співпраці також передбачається, що італійські медики привезуть до Кіцманської ЦРЛ сучасне медобладнання для проведення оперативних втручань безпосередньо на місці.

Наразі ж італійці вже передали лікувально-профілактичному закладу санітарний автомобіль, аби за необхідності хворих було чим транспортувати. Доправити авто до Кіцманя допомогли громадські організації «Добрі люди Буковини» та «Золоті леви Чорної сотні».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh