Авторські статті

Італійські медики працюватимуть на Чернівеччині

Лікарі надаватимуть консультаційну та лікувальну допомогу мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО

Кіцманська центральна районна лікарня започаткувала новий напрямок у своїй діяльності. Задля покращення надання медичної допомоги мешканцям району та збільшення доступності до сучасних медичних послуг, лікувально-профілактичний заклад розпочав співпрацю з однією із громадських організацій міста Болонія, що в Італії.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Як зазначив головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк, налагодити співпрацю з однією із тамтешніх громадських організацій вдалося завдяки допомозі заробітчан, які довгий час працювали в Болонії.  

Наразі вже уклали з благодійниками договір. Заплановано, що співпраця полягатиме в наданні консультаційної та лікувальної допомоги мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО. Працюватимуть у двох напрямках – нейрохірургія та реабілітація.

Італійські фахівці вже незабаром відвідають районний медзаклад.  Вони проконсультують пацієнтів лікарні й за необхідності скеровуватимуть їх на лікування та реабілітацію до Італії за кошти болонських меценатів.

На перспективу у рамках співпраці також передбачається, що італійські медики привезуть до Кіцманської ЦРЛ сучасне медобладнання для проведення оперативних втручань безпосередньо на місці.

Наразі ж італійці вже передали лікувально-профілактичному закладу санітарний автомобіль, аби за необхідності хворих було чим транспортувати. Доправити авто до Кіцманя допомогли громадські організації «Добрі люди Буковини» та «Золоті леви Чорної сотні».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України