Новини з Австрії

Італія відкрила перші пляжі на Адріатиці

По всій Італії видно ознаки повернення до «нормальності»

Хоча Рим офіційно відкриває кордони 3 червня, прикордонний контроль вже послаблено, і навряд чи щось стоїть на шляху в’їзду в Італію. Так що якщо ви хочете використовувати ці довгі вихідні для короткої поїздки на пляжі Адріатики, ви можете зробити це.

Ріміні і Річчоне почали купальний сезон

Однак проблеми вас гарантовано чекають на зворотному шляху. Австрійська влада продовжує майже повністю контролювати кордони. При в їзді потрібна негативна довідка про коронавірус. Тест не повинен бути старше чотирьох днів. Якщо у вас немає цієї форми, ви повинні негайно вирушити на двотижневий домашній карантин. Однак цей карантин не перевіряється, теоретично можна наплювати на нього. Але суть в тому, що якщо ви заражені і заражаєте інших, це вже кримінальний злочин. Ця постанова діє до 31 травня. Що станеться після цього, невідомо.

Італія піддає різкій критиці жорсткі обмеження на в’їзд до Австрії

«Канцлер Австрії Себастьян Курц стверджує, що відпочинок в Австрії безпечний. Відпочинок в Італії також безпечний», — сказала віце-президент Італійської палати депутатів Мара Карфанья. І далі:

«В ЄС ми будемо боротися за право громадян Австрії проводить відпустку біля моря і на наших пляжах».

Критика також іде від італійського парламентарія ЄС Массімо Саліні: «Поведінка Курца безвідповідальна. Це загрожує економічному перезапуску Європи».

Провідний італійський інститут охорони здоров’я (ISS) повідомляє про зниження числа випадків зараження Covid

Це також відноситься до Ломбардії, джерелом поширення SARS-CoV-2.

«В Ломбардії ми спостерігаємо значне зниження числа інфекцій», — сказав президент МКС Сільвіо Брусаферро. «Крива епідемії падає. Число позитивно протестованих зростає», — сказавши Брусаферро. В італійських лікарнях більше немає надмірного навантаження, кількість пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії явно поменшало.

«Наша система охорони здоров’я здатна протистояти питань надзвичайних ситуацій».

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: Archivbild/Getty Images

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.