Італія стала основним постачальником вина в Україну

Друге місце в списку країн-імпортерів вина в Україну посідає Франція.

У січні-березні поточного року Україна імпортувала вина і сусла виноградного на загальну суму 25,8 млн дол. Такі дані наводить Державна фіскальна служба, передає УНН.

При цьому, основним імпортером вина в Україні, за даними ДФС, є Італія. З цієї країни було імпортовано вина виноградного на 7,6 млн дол.

Друге місце в списку країн-імпортерів вина в Україну посідає Франція. З Франції в січні-березні поточного року було імпортовано вина на загальну суму 4,1 млн дол.

Грузія посідає третє місце в списку найбільших країн-імпортерів вина в Україну. Імпорт вина з Грузії за підсумками трьох місяців 2018 року становив 3,8 млн дол.

Також наголошується, що за І квартал поточного року Україна поставила на експорт вина виноградного на 13,9 млн дол.

Як писав УНН, вино є одним з найулюбленіших напоїв “сильних світу цього”. Зокрема, саме вину свої переваги віддають президент Франції Макрон, попередній президент США Обама і королева Великої Британії – Єлизавета II.

Українці, тим часом, теж стали частіше вживати вино. Якість же вітчизняних напоїв не поступається чилійським і аргентинським, запевняють фахівці.

Відзначимо, що українські виробники вина мають хороший потенціал для виходу на міжнародні ринки. Для цього, за словами учасників ринку, їм потрібна стабільна податкова політика і хоча б мінімальна підтримка з боку держави.

А вже сьогодні українське вино Мадера від бренду Коктебель потрапило в рейтинг кращих вин світу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh