Авторські статті

Більше мільйона росіян воювали в підрозділах СС, – Цаплієнко

Сьогодні сімдесят п’ята річниця «Waffen Grenadier Division der SS Galizien», або дивізії СС «Галичина», або першої української дивізії УНА. Факт, який неймовірно надихає російських пропагандистів на те, щоб у черговий раз поставити знак рівності між поняттями «українці», «колабораціоністами» і «фашисти». Про це у своєму блозі пише український журналіст і блогер Андрій Цаплієнко.

За його словами, тим, хто хоче зрозуміти, хто ж насправді «колаборант» і «фашист», не завадить ознайомитися зі списком російських етнічних підрозділів нацистської Німеччини. Серед них: добровольчий полк СС «Варяг», перша російська національна бригада СС «Дружина», 15-й козачий корпус СС, двадцять дев’ять ята гренадерська дивізія СС «РОНА» (перша російська), тридцята гренадерська дивізія СС (2-я російська, тридцять шоста гренадерська дивізія СС «Дірлеванґер», 15-й козачий корпус військ СС.

Андрій Цаплієнкло зазначає, що це лише деякі з військових формувань. Якщо порахувати росіян у всіх підрозділах з цього неповного списку, то вийдемо на цифру, яка перевищуватиме 1 мільйон військовослужбовців. Дивізія «Галичина» налічувала 22 тисячі бійців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. по другим данным русских то было 400 тыс.украинцев – 250 тыс,180 тыс из ср.азии ,ну и других чуть поменьше.не одна галичина была.так что не х.й пиз..ть.

  2. Маленький нюанс: ті мільйони російських запроданців в себе на батьківщині вкриті ганьбою і прокляттям. А українські двадцять дві тисячі есесовців з чиєїсь темної волі “сподобились” звання героїв держави. За цією божевільною логікою Росія значно багатша на героїв – в них таких-от аж мільйон, так що Україні тільки заздрити, а не покивати на те, шановний Цаплієнку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.