Авторські статті

Москва запускає відразу три проекти на вибори в Україні – Вовнянко

Наївно думати, що Кремль розраховує виключно на «Опозиційний блок» напередодні парламентських виборів в Україні. Вже зараз почалася активна підготовка до виборів у Верховну Раду, куди Путін хоче завести проросійську більшість і нарешті виконати два завдання – зняти з Росії санкції і повернути Україну назад в орбіту впливу Москви. Gро це у своєму блозі пише журналіст, історик Дмитро Вовнянко.

За його словами, саме тому московський політтехнологи запустили одразу три різні проекти, ніж Москва вбиває кількох зайців одразу. Треба розуміти, проросійський електорат в Україні зараз – набагато менше, ніж в 2013-му, основний виборець Росії «Оппоблок» завжди знаходився в Криму та на окупованих районах Донбасу. Тому відштовхувати від себе кого-то – вкрай недалекоглядно. Мобілізувати треба всіх. Їх і мобілізують. Помірковані прихильники «регіоналів» і фанати «пенсії як при Януковичі» вирушать до «ахметовським», фанати Кремля – Бойка і Медведчука, а самі відірвані проросійські радикали – до Мураева. Плюс – «ахматовскі», перш ніж йти на вибори, будуть узгоджувати свої дії з «Батьківщиною» Тимошенко, і в разі чого можуть навіть закликати частину своїх виборців підтримати Тимошенко у іншому турі.

Дмитро Вовнянко пише, якщо ж представникам «Оппоблока» Вілкулу або Бойко вдасться пройти у другий тур – представники інших частин «Оппоблока» відразу ж їх підтримають. Можливо – ще і Юлія Володимирівна їм підіграє. Тому розслаблятися рано. Москва кидає неймовірні сили, щоб мобілізувати виборця, всього кого тільки може зібрати для повалення чинної влади. Усе підводить до того, що виборець навіть не усвідомлює того, що як би він не голосував – прийде він до одного і того ж.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України