Авторські статті

Невідомі в Києві розвісили антирекламу Юлії Тимошенко

Невідомі в Києві розвісили антирекламу Юлії Тимошенко на вулиці Турівській. У штабі лідера «ВО «Батьківщини» традиційно звинуватили Петра Порошенка. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він додає, що Юлія Володимирівна має стільки політичних опонентів в опозиційному середовищі, що звинувачувати зайнятого державними справами президента Порошенко в марній антирекламі Тимошенко – просто смішно. Більше того, президент взагалі не схвалює подібні методи, оскільки вони неефективні.

Павло Нусс вважає, що існує лише два варіанти походження цих бордів. Перший і, швидше за все, найімовірніший, – замовником цієї акції є сама Тимошенко, яка намагається проілюструвати свою загрозу для президента. Другий ймовірний варіант полягає в тому, що Юлії Володимирівні потрібно звернути за роз’ясненнями до штабів Гриценко і Садового, адже вони і є її прямими опонентів. Павло Нусс зазначає, що є ще й третій варіант – це справа рук патріотів – представників середнього або малого бізнесу, які на практиці знають ефект від правління Юлії Тимошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України