Історик: мало хто знає, що на території української держави вже існують дві України

Популярний історик і блогер Павло Бондаренко у своєму блозі пише про те, що мало кому відомо, що на території української держави сьогодні вже утворилося дві України – Велика і Маленька. Можливо, чимало людей вже ловили себе на думці, що останні вибори фактично роз’єднали Україну.

За словами історика, у Великій Україні написано «Лісову пісню», «Музей покинутих секретів», «Століття Якова» і «Меч Арея». У Маленькій Україні – «Відьму із-за Дніпра», «Гламурні штучки» і «Алкоголічка». У Великій Україні знято «Тіні забутих предків», «Кіборги» і «Рейд». У Маленькій – «Сватів», «Ржевський проти Наполеона» і «Фортечна». У Великій Україні – «Тінь Сонця», Олег Скрипка, «Друга ріка». У Маленькій – «Поющієе труси», Винник і «95 квартал».

Павло Бондаренко зазначає, у Великій Україні йдуть добровольцями на війну, віддають волонтерам останнє і допомагають шпиталям. У Маленькій – тікають від мобілізації на «заробітки» в Росію, платять і отримують зарплати в конвертах і постять котиків у Фейсбуці. У Великій Україні придумали поштовий індекс, рентген та пристрій для перекладу мови жестів в слова. У Маленькій – селфі, спосіб відмотувати електричні лічильники і торгівлю «євробляхами». У Великій Україні – Роман Зозуля. У Маленькій – Ярослав Ракицький. У Великій Україні читають книги. У Маленькій – дивляться телевізор. У Великій Україні живуть за принципом «Мені не все одно». У Маленькій – «Яка різниця». У Великій Україні живуть українці і їх приблизно 25%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh