Авторські статті

Історик: мало хто знає, що на території української держави вже існують дві України

Популярний історик і блогер Павло Бондаренко у своєму блозі пише про те, що мало кому відомо, що на території української держави сьогодні вже утворилося дві України – Велика і Маленька. Можливо, чимало людей вже ловили себе на думці, що останні вибори фактично роз’єднали Україну.

За словами історика, у Великій Україні написано «Лісову пісню», «Музей покинутих секретів», «Століття Якова» і «Меч Арея». У Маленькій Україні – «Відьму із-за Дніпра», «Гламурні штучки» і «Алкоголічка». У Великій Україні знято «Тіні забутих предків», «Кіборги» і «Рейд». У Маленькій – «Сватів», «Ржевський проти Наполеона» і «Фортечна». У Великій Україні – «Тінь Сонця», Олег Скрипка, «Друга ріка». У Маленькій – «Поющієе труси», Винник і «95 квартал».

Павло Бондаренко зазначає, у Великій Україні йдуть добровольцями на війну, віддають волонтерам останнє і допомагають шпиталям. У Маленькій – тікають від мобілізації на «заробітки» в Росію, платять і отримують зарплати в конвертах і постять котиків у Фейсбуці. У Великій Україні придумали поштовий індекс, рентген та пристрій для перекладу мови жестів в слова. У Маленькій – селфі, спосіб відмотувати електричні лічильники і торгівлю «євробляхами». У Великій Україні – Роман Зозуля. У Маленькій – Ярослав Ракицький. У Великій Україні читають книги. У Маленькій – дивляться телевізор. У Великій Україні живуть за принципом «Мені не все одно». У Маленькій – «Яка різниця». У Великій Україні живуть українці і їх приблизно 25%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.