Авторські статті

Машиніст у Нью-Йорку зупинив потяг, щоб привітати маленьку дівчинку з Днем закоханих

У соцмережах набирає популярність зворушлива історія 5-річної мешканки Нью-Йорка на ім’я Стелла. Щоранку дівчинка з батьком чекає на свій потяг на станції метро «Лонгвуд-авеню» і махає машиністам проїжджаючих потягів — а ті махають їй у відповідь, і іноді навіть сигналять.

Так відбувається вже п’ять місяців — з тих пір, як Стелла почала ходити в школу. У День всіх закоханих, 14 лютого, дівчина як завжди чекала на свій поїзд. Однак цього разу він виїжджав з тунелю повільніше звичайного.

-Тато, чому потяг сьогодні їде так повільно?

-Поняття не маю. Ти ж знаєш, у нас в місті вічно затримки транспорту!

Коли головний вагон порівнявся з дівчинкою, поїзд зупинився, двері кабіни відкрилася, машиніст простягнув Стелі коробку цукерок у формі сердечка та привітав зі святом.

«З Днем Святого Валентина! Кожен раз, коли я бачу маленьку дівчинку, яка стоїть на платформі і махає мені рукою, мій день стає краще», – сказав чоловік і продовжив свій шлях.

Зворушливою історією на своїй сторінці Facebook поділилася подруга сім’ї дівчинки, журналіст Ася Долина. На неї звернув увагу видання NY1, що шукає машиніста того самого поїзда. Ним виявився 47-річний Джо Морено, який працює в метро вже 20 років. Він розповів, що купував шоколад для своєї дівчини і дочки, згадав про школярку з платформи і вирішив віддячити їй за доброту.

«Для звичайних жителів Нью-Йорка ми невидимі, але не для Стелли!», — сказав чоловік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України