ЄС|NATO

Ірина Фаріон: “Провідні гуманітарні міністерства солідаризувалися, аби знищувати українську літературу”

Парламентська зала має почути, що відбувається у внутрішньому кіновиробництві України. Так, у кіноальманасі “Мудаки”, яке підтримало Державне агентство України з питань кіно, маємо окрему кіноновелу, присвячену її величності Українській Літературі, що напередодні святкування двохсотлітнього ювілею Тараса Шевченка особливо знаково.

Зокрема, у цій кіноновелі показано підручник з української літератури для учнів 8 класу, який у цьому кінотвориві означено, як підручник “для мудаків”, у якому зображені класики української літератури Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка та инші хрестоматійні письменники із домальованими чорним фломастером вусами, рогами, копитами.

 

Найстрашніше у цій ситуації те, що цей відверто українофобський продукт отримав дозвіл від Державного агентства України з питань кіно”. Про це 18 вересня 2013 року заявила народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон під час розгляду законопроєкту про внесення змін до закону “Про ратифікацію Європейської конвенції про спільне кінематографічне виробництво”.

Націоналістка наголосила: “Звичайно, що Міністерство культури розповідає байки про те, що цей фільм можна дивитися лише після 16 років, проте він є у відкритому доступі в Інтернеті і будь-хто може дивитися цю похабщину. Мимоволі згадую слова геніяльного українського кінорежисера Олександра Довженка, який казав, що як же ж треба ненавидіти цей народ, щоби благословляти такий продукт, який би йшов у якнайширше середовище?

Нині бачимо, що провідні гуманітарні міністерства – освіти і культури – солідаризуються, щоби знищувати українську літературу. Нагадаю, що нещодавно ухвалено так звану “концепцію української літератури”, відповідно до якої провідне місце у літературному процесі звісно що належить російській літературі. Звісно, що з української літератури вилучено твори про голодомор – “Марію” Уласа Самчука, “Жовтого князя” Барки, навіть “Бояриня” Лесі Українки їм зашкодила. Це у такий спосіб у нас в Україні відбувається пошанування українських класиків через роботу міністерств освіти та культури!”, – заявила Ірина Фаріон.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.