IPhone 7 і iPhone 7 Plus отримають дисплеї Retina Color

Нові моделі від яблучного гіганта Apple отримають можливість розширення екрану з технологією Retina Color. Інші характеристики Apple iPhone 7 і iPhone 7 Plus будуть схожими з попередніми версіями. Інформацією про технології в майбутніх новинках поділилося джерело, наближене до керівніцтва компанії.

Відзначається, що завдяки системі Retina Color користувач зможе отримувати на своєму екрані більш яскраві і насичені фотографії, тому що охоплення кольорів стане набагато більше. Діапазон кольорів буде рекордним серед всіх моделей телефонів у світі. Наголошується, що такої передачі кольору немає в жодному з існуючих телевізорів. Розробникам вдалося помістити в один піксель майже в 2 рази більше колірних елементів, ніж було у попередника.

Точність передачі кольору була досягнута завдяки вбудованій технології Wide Color, створеної спеціально для екранів Retina Color. Даний дисплей буде також обладнано системою True Tone, здатною підлаштовувати колір залежно від освітлення і температури пристрою. Самоконтроль колірної гами є є невід’ємною частиною гарантії успіху кольору, зазначають розробники. Датчики, завдяки яким і проводиться контроль, розташовані прямо під дисплеєм.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh