Авторські статтіТехно

IPhone 7 і iPhone 7 Plus отримають дисплеї Retina Color

Нові моделі від яблучного гіганта Apple отримають можливість розширення екрану з технологією Retina Color. Інші характеристики Apple iPhone 7 і iPhone 7 Plus будуть схожими з попередніми версіями. Інформацією про технології в майбутніх новинках поділилося джерело, наближене до керівніцтва компанії.

Відзначається, що завдяки системі Retina Color користувач зможе отримувати на своєму екрані більш яскраві і насичені фотографії, тому що охоплення кольорів стане набагато більше. Діапазон кольорів буде рекордним серед всіх моделей телефонів у світі. Наголошується, що такої передачі кольору немає в жодному з існуючих телевізорів. Розробникам вдалося помістити в один піксель майже в 2 рази більше колірних елементів, ніж було у попередника.

Точність передачі кольору була досягнута завдяки вбудованій технології Wide Color, створеної спеціально для екранів Retina Color. Даний дисплей буде також обладнано системою True Tone, здатною підлаштовувати колір залежно від освітлення і температури пристрою. Самоконтроль колірної гами є є невід’ємною частиною гарантії успіху кольору, зазначають розробники. Датчики, завдяки яким і проводиться контроль, розташовані прямо під дисплеєм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.