Авторські статтіТехно

Facebook пояснив свою політику щодо Live трансляцій

Творці однієї з найпопулярніших соціальних мереж Facebook дали офіційні коментарі з приводу політики ведення прямих трансляцій. Стрімінгові сервіси стають дуже популярними у всьому світі, і мережа повинна йти в ногу з часом, відзначили розробники.

Вони
відзначили, що за дотриманням правил стежить безліч модераторів, які перевіряють кожного автора на наявність вказівок вікових категорій і відсутність заборонених до показу моментів. На даний момент в соціальній мережі не було прикладів масових порушень правил, в яких зазначено, що заборонені трансляції насильства, еротики, а також розповсюдження наркотичних речовин. Група модераторів працює в будь-який час доби, і готова розглядати скарги з боку стримерів на постійній основі. Представники Facebook також зазначили, що основним завданням для стрімінгових сервісів є можливість передачі емоцій, як хороших, так і поганих від людей, які вміють, або вчаться проводити прямі трансляції.

Нещодавно стався скандал під час трансляції подій з Далласа, на що Цукерберг заявив, що якщо прямий ефір створений лише для констатації фактів, то блокування каналу не буде, але власник буде зобов’язаний видалити відеозапис і отримати штрафи згідно з правилами ведення стримів. Якщо ж метою проведення трансляції буде знущання, то модератори моментально будуть відключати ефір, а також блокувати сам канал.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.