Facebook пояснив свою політику щодо Live трансляцій

Творці однієї з найпопулярніших соціальних мереж Facebook дали офіційні коментарі з приводу політики ведення прямих трансляцій. Стрімінгові сервіси стають дуже популярними у всьому світі, і мережа повинна йти в ногу з часом, відзначили розробники.

Вони
відзначили, що за дотриманням правил стежить безліч модераторів, які перевіряють кожного автора на наявність вказівок вікових категорій і відсутність заборонених до показу моментів. На даний момент в соціальній мережі не було прикладів масових порушень правил, в яких зазначено, що заборонені трансляції насильства, еротики, а також розповсюдження наркотичних речовин. Група модераторів працює в будь-який час доби, і готова розглядати скарги з боку стримерів на постійній основі. Представники Facebook також зазначили, що основним завданням для стрімінгових сервісів є можливість передачі емоцій, як хороших, так і поганих від людей, які вміють, або вчаться проводити прямі трансляції.

Нещодавно стався скандал під час трансляції подій з Далласа, на що Цукерберг заявив, що якщо прямий ефір створений лише для констатації фактів, то блокування каналу не буде, але власник буде зобов’язаний видалити відеозапис і отримати штрафи згідно з правилами ведення стримів. Якщо ж метою проведення трансляції буде знущання, то модератори моментально будуть відключати ефір, а також блокувати сам канал.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh