Новини

Йому у Квартал, замість Зеленського! Витівка Яценюка насмішила українців! (Фото)

Колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк насмішив мережу кумедною світлиною з відпочинку.

Скандальний політик підігрів жарт про своє порівнянні з твариною. Блогер Михайло Шнайдер опублікував на своїй сторінці в Facebook фотографію і висміяв екс-прем’єра за вдалий кадр.

Арсенія Яценюка сфотографували під час прогулянки. Політик сів на лавочку, стилізовану під пащу кролика. Він із задоволенням сфотографувався. Ймовірно, вирішив продемонструвати самоіронію і зневагу до власного прізвиська.


Варто нагадати, що в образі кролика його навіть зображували у комедійному мультсеріалі «Казкова Русь» від студії «Квартал 95». Прізвисько Кролик Сеня йому дали в політичних колах за сильну зовнішню схожість з Кроликом з радянських мультфільмів про Вінні-Пуха.

«ПРОСТО ФАНТАСТИКА. КРОЛИК В КРОЛИКУ)», – ПРОКОМЕНТУВАВ КОМІЧНЕ ВИДОВИЩЕ МИХАЙЛО ШНАЙДЕР.

Багато користувачів оцінили веселі фото з Арсенієм Яценюком і скульптурним кроликом. Коментатори помітили чималу схожість між обома персонажами. І оцінили самоіронію політика:

«У ПОЧУТТІ ГУМОРУ ЙОМУ НЕ ВІДМОВИШ»; «ТАК СХОЖІ)))»; «ЙОМУ В КВАРТАЛ, ЗАМІСТЬ ЗЕЛЕНСЬКОГО»; «КАНІБАЛІЗМ («; «ЯК ВДАЛО ПРИЗЕМЛИВСЯ»; «І ЗУБКИ ОДНАКОВІ, ТА Й ТАК СХОЖІ»; «КРОЛИК У ВЛАСНОМУ СОКУ», «РОСІЙСЬКА МАТРЬОШКА)))».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України