Техно

Інвалідні коляски та правила їх вибору

інвалідні коляски
інвалідні коляски

 

Інвалідні коляски та правила їх вибору

Інвалідна коляска є найбільш зручним засобом пересування для людей з травмами і обмеженими фізичними можливостями внаслідок цих травм. В наш час медичні компанії виробляють величезну кількість інвалідних колясок, різноманітних по виду, типу пересування, призначенням і, відповідно, ціновій політиці. Розглянемо, як правильно вибрати інвалідну коляску, щоб вона стала помічником для інваліда, а не черговим тягарем.

Види інвалідних колясок

Механічна інвалідна коляска з важільним управлінням. Є ідеальним засобом для пересування по вулиці, оскільки обладнана пневматичними шинами, амортизуючими засіб пересування на нерівних дорогах. Завдяки безпосередньому контакту і відмінному зчепленню з поверхнею, механічна коляска є найбільш безпечною і надійною. Рекомендується для користувачів, які мають здорові верхні кінцівки, і не націлені на тривалі прогулянки. Найбільш популярними є моделі OSD MODERN OSD і MILLENIUM III, купити які ви можете в UkrMedShop на сайті http://ukrmedshop.com.ua/ , де ви можете зробити безпосередньо замовлення і переглянути характеристики коляски.

Активна інвалідна коляска.

Підійде для активних людей, які бажають незважаючи на своє захворювання, залишатися мобільними і спортивними. Такий виріб виготовляють з міцного матеріалу, здатного витримати довготривале навантаження, при цьому залишатися легким і маневреним.

Електрична інвалідна коляска. Є ідеальною для пересування на далекі відстані. Працює від акумуляторних батарей, що дозволяє користувачеві управляти нею за допомогою пульта, без додаткових фізичних зусиль. Основними перевагами є зручність і швидкість. Серед негативних факторів яскраво виділяється висока ціна, і, велику вагу коляски, одержуваний за рахунок батарей.

Поради щодо вибору інвалідного візка

При виборі інвалідного візка, необхідно звернути увагу на наступні фактори:

специфіка захворювання і фізичні можливості пацієнта;
звичний спосіб життя і передбачуване місце використання коляски;
електронний або механічний привід;
висота спинки;
наявність і висота підлокітників, можливість їх регулювання;
висота, глибина і ширина сидіння;
компактність і легкість інвалідного візка;
маневреність і можливість нормального пересування в домашніх умовах;
наявність додаткових комплектуючих у вільному продажу.

При виборі інвалідного візка, бажано врахувати всі ці фактори, щоб пацієнт відчував себе комфортно, адже використання цього виробу передбачається довгострокове.

Правильно підібрана ширина сидіння дозволить уникнути зайвого тертя тіла об бічні стінки, рівномірно розподілити вагу і полегшити переміщення в кріслі. Якщо воно буде надто широким, спина пацієнта не зафіксується потрібним чином, і він буде завалюватися набік під час руху. Вузьке сидіння буде здавлювати тіло, що призведе до утворення пролежнів. До речі кажучи, необхідно подбати про додаткову міру запобігання цього явища, підібравши відповідну противопролежневую подушку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України