Техно

Інструменти для в’зки арматури

Запорука надійності і довговічності будь-якої будівлі – фундамент. Навіть найміцніші стіни без нормального фундаменту поступово руйнуватимуться, а щоб він був міцним, зазвичай використовують арматуру. Але її потрібно ще й правильно з’єднати, щоб в результаті вийшла міцна конструкція, яка витримує вагу всієї споруди. Саме тому особливої уваги та ретельного підходу вимагає процес в’язки арматури, детальніше дізнатися про гачок для в’зки арматури можна у розділі- крючок для вязки арматуры, також ви дізнаєтеся про переваги такого інструменту.

Для того щоб створити міцну основу для фундаменту, окремі металеві стрижні можна зварити. Але до цього способу зараз вдаються набагато рідше, ніж до в’язки з ряду причин.

По-перше, при самостійному будівництві процес зварювання, як правило, неможливий, адже мало хто досконало знає всі тонкощі та нюанси цієї справи, тому набагато простіше звернутися саме до в’язки. До того ж, так виходить ще і набагато швидше.

По-друге, у місцях зварювання поступово можуть почати розвиватися окисні процеси, а це значить, що зварний шов стане не таким міцним, а фундамент втратить частину своєї надійності. При в’язці арматури ризик виникнення корозії значно падає, що стає ще однією перевагою даного способу.

По-третє, при зварюванні, особливо неправильною, порушується структура металу, що не дуже добре позначається на підсумковій якості робіт. Якщо в’язка арматури виконана правильно, то залізобетонні конструкції будуть надійними і довговічними. Але акцент тут необхідно зробити саме на правильності виконання робіт.

Від товщини арматури залежить надійність і міцність готового фундаменту, і менше 6 мм в діаметрі прути бути не повинні. По довжині, в основному, всі прути стандартні – від 6 метрів. Краще придбати арматуру з доставкою: це зручно і заощадить сили та час, витрачені на зведення фундаменту. Також варто звернути увагу на поверхню арматури, адже є гладкі вироби, а є прути з насічками, гребенями, рифленням. Останні відрізняються кращою адгезію з бетоном, тому в підсумку виходить більш міцна конструкція.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України