Авторські статтіТехно

Instagram підкаже батькам, як здійснювати контроль за дітьми в соціальній мережі

Спроби батьків убезпечити свою дитину від шкідливого впливу мережі часто стикаються з звичайним незнанням.

Представники соціальної мережі вирішили, що для дорослого покоління, яке слабо знає додатки, якими користуються їхні діти, буде корисно прочитати спеціальне керівництво. У ньому були підняті три основні тими, які повинні виявитися корисними. Першим питанням ставши контроль конфіденційності дитини в Мережі. Представники Instagram розповіли батькам про те, як зробити акаунт дитини приватним, а також заблокувати небажані контакти, які можуть зашкодити дітям.

Іншим питанням стало взаємодія з іншими користувачами, а саме коментарями під публікаціями. Батькам буде корисно дізнатися, що можна заборонити залишати свою думку під записом як окремим особам, так і всіх відразу. Також розказано і про ті, що існує фільтр для певних слів, що допоможе уникнути певних виразів. Останні, на що було звернуто увагу, виявилося контроль за годиною, який витрачає дитина на соціальну мережу. Завдяки спеціальним інструментам можна простежити, скільки діти затрачають хвилини або годин в Instagram щодня, а також встановити нагадування при перевищенні певного ліміту.

Варто відзначити, що соціальна мережа випустила керівництво після спільної роботи з групою фахівців з різних організацій, які акцентують увагу на проблеми дітей та освіту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України