Новини

Інноваційна комплексна діагностика організму тепер доступна в Україні

Сьогодні наука та медицина тісно співпрацюють, дозволяючи використовувати в процесі діагностики та лікування захворювань інноваційні технології, до яких належить квантова медицина. Цей напрям базується на впливі невеликих доз електромагнітного випромінювання (квантів) на людське тіло, спрямованих на досягнення покращення його стану. Перший в Україні та Східній Європі центр квантової медицини Medeus здійснює квантове дослідження організму.

Інноваційна діагностика організму у центрі Медеус

Медичний центр Медеус на сьогодні є єдиним закладом на території України, який застосовує методику TimeWaver Med, щоб отримати вичерпну інформацію про здоров’я людини всього за одну годину. Якщо у традиційних клініках потрібно витратити кілька днів на здачу аналізів та консультацію вузьких спеціалістів, то в Medeus звіт про стан здоров’я клієнт одержить за 30-60 хвилин.

Квантове дослідження організму аналізує понад 50 параметрів. Методика TimeWaver Med https://medeus.com.ua/uk/services/diahnostyka-vsoho-orhanizmu дозволяє діагностувати небезпечні хвороби на ранніх стадіях їхнього розвитку. Цінність методики в тому, що вона показує точні дані, а лікування вдається розпочати раніше, ніж виникнуть явні прояви захворювання. У розвинених країнах (Японії, Сінгапурі, Кореї), метод TimeWaver Med використовують протягом багатьох років. Це доводить його ефективність.

Пройти комплексну діагностику варто всім, хто піклується про здоров’я. Проте для певних категорій людей на перевірку здоров’я варто записатися без зволікань:

  • ТОП-менеджерам, керівникам компаній, виробництва, підприємств, власникам бізнесу, від роботи яких залежить благополуччя підлеглих.
  • Парам, які планують народити дитину. Сheckup однаково необхідний чоловікам та жінкам.
  • Людям, які відчувають перші вікові зміни в організмі.

Цінність методики і в тому, що вона дозволяє спрогнозувати виникнення майбутніх хвороб з високою точністю. Отримати консультацію та записатися на процедуру можна на сайті Medeus Medical Center medeus.com.ua.

Що потрібно знати про обстеження

Діагностика дозволяє встановити відхилення в роботі важливих систем організму (ендокринної, серцево-судинної тощо), вказати на порушення обмінних процесів, нестачу вітамінів та мінералів, наявність важких металів у тілі та проаналізувати інші параметри. Перед процедурою не можна вживати каву та їсти. Обстеження відбувається у зручний для пацієнта час та займає 40-60 хвилин. Після діагностики дані проходять комп’ютерну обробку. Лікар робить рекомендації на основі інформації та додаткових процедур ЕКГ і УЗД для уточнення діагнозу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.