Авторські статтіЗдоров'я

Інфекції та паразити тікають з організму завдяки плоду граната

Хелікобактер пілорі, дизентерійна паличка, збудники сальмонельозу, черевного тифу, холери і інші бактерії, і навіть паразити ЗАЛИШАЮТЬ ОРГАНІЗМ, що приймає водний розчин або відвар порошку з кірок плода граната. І це відбувається швидко — в межах тижня!

Інші корисні властивості гранатових кірок

Відомо, що Гіппократ лікував цим водним настоєм різані і колоті рани. На рану накладалася чистий (х/б) ганчірочка, попередньо змочений у водному настої сухих кірок плода граната. Ця ганчірочка постійно підтримувалася вологою до загоєння рани.

Гранатова шкірка – один з найбагатших джерел вітаміну С. Вона підходить для зупинки всіх видів кровотеч і при загостренні геморою— 8 г порошку з сушених кірок (близько чайної ложки) розводять водою кімнатної температури до стану пасти. Приймають вранці та ввечері, поки не полегшає.

Подрібнену до порошкоподібного стану шкірку змішують з водою і цим складом промивають горло при кашлі. Також при кашлі можна приготувати пігулки з гімалайської рожевої сіллю. На 8 частин подрібнених кірок граната візьміть 1 частина солі. Додайте стільки води, щоб вийшла густа паста. Скачайте з неї невеликі кульки. Приймайте по одному 3 рази в день (потрібно розсмоктати в роті).

При дитячому кашлі можна дати дитині потримати в роті звичайну висушену шкірку.

Екстракт кірок граната використовують для боротьби з втратою волосся і профілактики лупи.

Подрібнена цедра в поєднані з рожевою водою добре справляється з прищами і вуграми, омолоджує організм. Якщо додати до порошку з кірок граната м’яка яту, імбир, кмин і листя зеленого чаю в рівних пропорції, заварити окропом — вийде цілющий чай від проблем ШКТ. Він допомагає при розладах травлення і порушення моторики кишечника, чистити нирки і печінку, позбавляє від паразитів.

  • На 1 ч. л. порочка складу візьміть 1 склянку води, доведіть до кипіння і потримайте на вогні ще хвилинку. Зніміть з вогню і дайте настоятися 5 хвилин. Процідіть чай і додайте мед.

Як зробити гранатовий порошок?

У гранатової шкірки, видалити внутрішню білу частину – вона гірка і не підходить для наших цілей. Але не поспішайте її викидати. Далі я розповім, чому. Висушіть кірки на сонці або в спеціальній сушки для овочів і фруктів.

Подрібніть в м ясорубці або в ступці з товкачиком до стану порошку. Помістіть в захищену від світла тару (наприклад, пляшки з темного скла) і поставте в прохолодне місце.

Такий приготований в домашніх умовах порошок є відмінним джерелом бета-каротину, калію, фосфору і кальцію. Він також містить 16,5% поліфенолів і 5,35% мінеральних речовин.

Тепер повернемося до внутрішньої частини кірок граната — білим мембран, що кріпиться до шкірці зсередини. Індійські медики використовують цей засіб для лікування простудних захворювань. Можна просто їсти, а можна висушити і додати в чай при кашлі і температури.

Будьте здорові!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України