Авторські статтіТехно

Індія збирається за один запуск вивести на орбіту 83 супутника

Індійська організація космічних досліджень (ІSRO) збирається вивести на орбіту одразу 83 супутника в рамках одного запуску в січні майбутнього року. Про це повідомляє департамент космічних досліджень уряду Індії.

Слідуючи наданими джерелом даними, ІSRO хоче відправити на орбіту 83 супутника, які розташовані на борту індійської ракети-носія PSLV-C37 протягом січня 2017 року. Відправиться апарат з космічного центру імені Сатіша Дхавана, Шріхарікота.

На думку експертів, даний пуск стане рекордним для Індії, так як влітку ІSRO успішно вивела на орбіту одразу 20 супутників. Основним вантажем будуть три індійських супутника. Перший і основний з них називається Cartosat-2 і важить понад 730 кілограм. Він призначений для спостереження за поверхнею землі, а два малих супутника, загальна вага яких склала менше 30 кілограм, назвали INS-1A та INS-1B. Потрібно сказати, що всі супутники належать п’яти різним країнам — Ізраїлю, Казахстану, Нідерландам, Швейцарії і США.

У департаменті також повідомлялося, що в першому кварталі запуск ракети-носія GSLV–D1 буде здійснюватися з кріогенною сходинкою, а сама ракета виведе на орбіту комунікаційній супутник GSAT-19.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України