Новини

Імплантація зубів у стоматології Smile Lab

Догляд за зубами повинен розпочинатися з раннього дитинства. Проте навіть виконуючи настанови стоматолога, не завжди вдається вберегти зуби від пошкоджень, що призводить до їхньої втрати. В такому випадку потрібно звернутися до фахівців. Стоматологічний центр Smile Lab https://smilelab.kiev.ua/ допомагає пацієнтам відновити зубний ряд та створити красиву посмішку.

Коли потрібно вдаватися до імплантації зубів

Люди різного віку можуть втрачати зуби. Їх можливо відновити за допомогою послуги імплантації, яка передбачає встановлення одного чи кількох протезів. Сучасна медицина дозволяє виготовляти якісні протези, які важко відрізнити від натуральних зубів. Пацієнт не відчуватиме дискомфорту вже за кілька днів після встановлення імпланта.

Штифт імпланта виготовляється з металу, найчастіше з титану. Це міцний сплав, який не викликає алергічної реакції організму. У 98% випадків штучний зуб повністю приживається у ротовій порожнині. Зверху на імплант кріпиться коронка, яка може бути виготовлена з різного матеріалу. До основних причин, за якими стоматологи пропонують імплантацію, належать:

  • відсутність одного чи кількох зубів в зубному ряді;
  • відсутність передніх чи бічних зубів;
  • повна відсутність зубів в одному з рядів;
  • комбіновані дефекти зубного ряду.

Імплантація дозволяє відновити втрачений зуб, не роблячи шкоди для сусідніх. Стоматологічний центр Smile Lab використовує коронки від найкращих виробників Osstem, Bauer’s, Straumann, MegaGen. Процес імплантації ділиться на кілька етапів, починаючи з огляду та збору анамнезу, закінчуючи формуванням ясен та встановленням штучних зубів.

Переваги обслуговування у клініці Smile Lab

Стоматологічний центр «Смайл Лаб» надає професійну допомогу пацієнтам з різними проблемами. У клініці доступна терапевтична, ортопедична, хірургічна стоматологія, гігієна ротової порожнини та ін. Пацієнти залишають схвальні відгуки про роботу центру, адже Smile Lab гарантує:

  • роботу кваліфікованих фахівців, які постійно вдосконалюють свої навички;
  • використання сучасного обладнання для діагностики та лікування зубів, застосування передових медичних препаратів;
  • безпечне лікування, дотримання правил надання медичних послуг;
  • гарантію якості на всі види стоматологічних послуг;
  • індивідуальний підбір методів лікування для кожного пацієнта;
  • доступну вартість лікування.

Клініка часто проводить акції та пропонує знижки на лікування постійним пацієнтам. Записатися на консультацію до стоматолога можна на сайті компанії та за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України