«Їм це взагалі не потрібно»: Політолог пояснив, чому США не розміщують ППО в Україні

Якщо б американці хотіли розмістити систему протиракетної оборони в Україні, вони б зробили це ще за президентства Леоніда Кучми. Як передає Голос українською, таку думку висловив політолог Ростислав Іщенко. Він упевнений, що Вашингтон не зацікавлений у розміщенні системи протиракетної оборони, і при Володимирі Зеленскому ймовірність таких подій мінімальна.

«Якби вони хотіли, вони б розмістили її там ще при Кучмі. Досить було під час вакханалії “Україна без Кучми” сказати: “Леоніде Леонідовичу, всі питання закриваємо, потрібно лише ПРО розмістити” — її хоч в Севастополі б розмістили, взагалі ніяких проблем би не було», – розповідає Іщенко. Він вважає, що Кучма був готовий на це, як і Віктор Ющенко. Політолог упевнений, що всі президенти України були готові дати свою згоду і навіть просили прийняти Україну в НАТО, або хоча б надати країні статус стратегічного союзника Вашингтона за межами НАТО.

Іщенко додав, що ще багато років тому Вашингтон визначив точки, де розмістити ППО, однак ні одна українська область не входила в цей список. Політолог упевнений, що навіть якщо б американці були зацікавлені в розміщенні ППО на території України, вони б нікого не питали.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh