Авторські статті

«Їм це взагалі не потрібно»: Політолог пояснив, чому США не розміщують ППО в Україні

Якщо б американці хотіли розмістити систему протиракетної оборони в Україні, вони б зробили це ще за президентства Леоніда Кучми. Як передає Голос українською, таку думку висловив політолог Ростислав Іщенко. Він упевнений, що Вашингтон не зацікавлений у розміщенні системи протиракетної оборони, і при Володимирі Зеленскому ймовірність таких подій мінімальна.

«Якби вони хотіли, вони б розмістили її там ще при Кучмі. Досить було під час вакханалії “Україна без Кучми” сказати: “Леоніде Леонідовичу, всі питання закриваємо, потрібно лише ПРО розмістити” — її хоч в Севастополі б розмістили, взагалі ніяких проблем би не було», – розповідає Іщенко. Він вважає, що Кучма був готовий на це, як і Віктор Ющенко. Політолог упевнений, що всі президенти України були готові дати свою згоду і навіть просили прийняти Україну в НАТО, або хоча б надати країні статус стратегічного союзника Вашингтона за межами НАТО.

Іщенко додав, що ще багато років тому Вашингтон визначив точки, де розмістити ППО, однак ні одна українська область не входила в цей список. Політолог упевнений, що навіть якщо б американці були зацікавлені в розміщенні ППО на території України, вони б нікого не питали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України