Авторські статтіНовини

Різдвяний подарунок від Папи Франциска

Після проказування молитви «Ангел Господній» у п’ятницю, 6 січня 2016 р., коли Церква латинського обряду спогадувала явління Месії світові через поклоніння трьох мудреців зі сходу, які принесли Йому дари, понад 30 тисяч прочан, що зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, отримали подарунок від Папи Франциска: кишенькову книжечку «Ікони Милосердя».

Цей подарунок, маючи на меті й надалі ділитися плодами Надзвичайного Ювілею Милосердя, який Церква переживала минулого року, пропонує кілька спонук для призадуми над безмежним Божим милосердям і відповідні молитви. Постать Милосердного Ісуса представлена у брошурці у світлі шести Його євангельських зустрічей: з перелюбницею, митарями Закхеєм та Матеєм, самарянкою, розкаяним розбійником та Святим Петром. Тобто, шість «ікон милосердя».

Папа особисто представив цей подарунок, промовляючи з вікна Апостольського палацу, а розповсюджували його серед прочан підопічні Апостольської елеумозінерії – безхатченки, бідні й біженці, разом з волонтерами й богопосвяченими особами, що їм служать. Опісля приблизно 300 потребуючих отримали від Папи Франциска перекуску.

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України