Блаженніший Святослав привітав українські родини із народженням Спасителя. Відео

Вітаю кожну українську сім’ю з таїнственним народженням Спасителя. Коли сідаємо разом до Святої вечері, то відчуваємо, що разом із нами за цим святковим столом перебуває Пресвята родина – Марія, Йосиф, новонароджене Дитятко Ісус. Тож радіймо, колядуймо, ділімося цієї радістю! Нехай сила надії, яку ми вже тримаємо в наших руках як новонародженого Спасителя, супроводжує всі дні життя.

Нехай лунає прадідівська коляда як благовість миру України для кожного вірного в усьому світі. Зичу благословенного Різдва, смачної куті, веселої коляди і щасливого Нового року!

Такими словами Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вітає українські родини із Різдвом ГНІХ на «Живе Телебачення».

«Сьогодні ми святкуємо одне з величніших християнських свят – світлий празник Різдва, свято народження в людському тілі вічного Бога, – продовжує він у привітанні. – Святі Отці, учителі Церкви, щоб відкрити зміст Різдва, навчали, що в цій події поєднуються протилежності: вічний, незбагненний і недоступний Бог стає людиною. Не просто стає доступним, а стає близьким до кожного з нас».

Бо, за його словами, Він не просто доступний, а близький до кожного з нас. Новонароджений Ісус переймає на себе всі наші болі, страждання, радості, які в цьому новому році турбують наше серце. «Один раз народившись у Вифлеємі, у людському тілі, Ісус не скинув із себе людської природи», – підкреслює Глава Церкви, зазначаючи, що кожного року, коли святкуємо Різдво, то відкриваємо для себе Бога, присутнього в нашій сьогоднішній історичній хвилі.

Чому ми живемо в час війни? Який зміст наших страждань? «На ці питання ніхто не може дати вичерпної відповіді. На це відповідає новонароджений Спаситель у Різдві… Він каже нам сьогодні не боятися, бо Він є з нами аж до кінця віку», – навчає Блаженніший Святослав.

Глава Церкви закликає прийняти це Боже Дитя, що сьогодні Небесний Отець через руки Діви Марії передає Україні: «Радіймо Ним, бо в Ньому – відповіді на всі складні життєві питання. Він є нашим майбутнім і радістю, надією і сповненням усього того, чого бажає наше серце».

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh