Авторські статтіТехно

Штучний інтелект допоміг вченим виявити 6 тисяч невідомих раніше вірусів

Майже 6 тисяч нових вірусів допоміг знайти вченим штучний інтелект за останні роки. Фахівці впевнені, що «розумні» технології дозволять вийти вірусологам абсолютно на новий рівень діяльності, ставши надефективними інструментом вивчення світу мікроорганізмів.

Як правило, дослідники застосовували останнім часом для пошуку вірусів метод секвенування ДНК у зразках, взятих з різних середовищ. В даному випадку проблема полягала в тому, що вчені могли шукати лише ті організми, які вже відомі науці, в тій годину, як незвідані фрази об’єкти залишалися поза увагою вірусологів. Штучний інтелект вирішив це питання, оскільки може обробляти величезні обсяги інформації і виявляти потенційно небезпечні мікроорганізми. До теперішнього моменту, таким шляхом вдалося знайти майже 6 тисяч нових вірусів. І це, за словами дослідників, далеко не межа.

Раніше вчені прийшли до висновку, що життя на Титані врятує людство від смертельних вірусів. Небезпечні мікроорганізми не доставляти клопоту людям далеко від Землі, оскільки місцевий клімат сприяє цьому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.