Авторські статтіЗдоров'я

Біль у тілі відображає проблеми у вашому житті

Знаєте, що вийде, якщо схрестити медицину і психологію? Дивна річ вийде!

Психосоматика. Це такий напрямок в медицині, який займається впливом наших емоцій, страхів і психологічних блоків на здоров’я. Науково доведено, що наші внутрішні переживання і почуття переростають у фізичні хвороби.

Одного разу Каріна Багдасарова, представниця відомої циркової династії дресирувальників, зізналася, що все життя хотіла бути танцівницею, а батько змусив її працювати на арені. У дорослому віці, коли вона стала розбиратися з собою, то зрозуміла, чому все життя страждала від болю в попереку — по суті “виконувала те, що не хотіла робити”.

Отже, що ж можуть розповісти ваші хворі місця?

Голова

Якщо голова часто або постійно болить — це “болять” думки, велика кількість інформації або роздумів з якогось приводу. Головні болі часто бувають у високоінтелектуальних людей, які пригнічують емоції. Ця проблема свідчить про низьку самооцінку і страху, внутрішніх докори за щось і про ті, що людина ховає все в собі.

Волосся

Проблеми з волоссям (раннє посивіння, втрата волосся, їх безжиттєвість) — індикатор стресу, безпорадності і відчаю. Волосся, особливо у жінок, — символ життєвої енергії. Проблеми можуть виникати, якщо людина живе в постійній напрузі і страху. А всього то й потрібно — бути собою, вірити в себе і в допомогу. Іноді хвороби волосся можуть виникати як відповідь на велосипеді його, гординю і несвідому образу на Бога.

Шия

Шия сполучає розум (голову) з почуттями (тілом). Проблеми з шиєю говорять про те, що у вас не в злагоді один з одним перше і друге. На метафізичному рівні це треба розуміти як міст між духовним і матеріальним. Хвороби шиї говорять про відсутність гнучкості: людина боїться повернутися, щоб почути правду за спиною, ігнорує ситуацію замість того, щоб в ній розібратися. Можна ще при хворий шиї спробувати кивнути ствердно чи негативно помотать головою. Це покаже, що у вас труднощі, говорити “Так” або “Ні”.

Очі

Короткозорість — відсутність далекоглядності, боязнь майбутнього і небажання дивитися далі свого носа.

Далекозорість — нездатність жити справжнім, сьогоднішнім днем. Людина з далекозорістю занадто довго думає, перш ніж зробити те, що необхідно зробити, не може побачити ситуацію в цілому.

Дальтонізм — око не сприймає кольори, бачить все сірим. Говорити про те, що людина не може сприймати радість в житті. Важливо подивитися значення того кольору, який витісняє свідомість.

Глаукома — більмо. Людина страждає в сьогоденні з приводу минулого, небажання пробачити і прийняти минуле.

Зуби

Зуби болять у людей нерішучих і не приймають рішення. Все вирішують за вас, а ви самі боїтеся, не вмієте аналізувати життєві ситуації. Проблеми з жувальними зубами говорять про ті, що ви не можете засвоїти обставини, при цьому верхні бокові зуби відповідають за прийняття рішень, а нижні — за прийняття відповідальності за свої рішення. Зліва — особисте, праворуч — соціальне. Ще є думка, що проблеми з лівою стороною тіла фіксують проблеми у спілкуванні з матір’ю, з правого ж — з батьком.

Рот

Хвороби ротової порожнини, наприклад, стоматит, пов’язані з роз’ясненнями їдає душу образою. Прикушення мови — покарання собі за балакучість, щік — занепокоєння, приховування своїх таємниць і секретів. Рот пов’язаний з прийняттям нових ідей. Будь-які проблеми в ньому кажуть про негаразди саме в цій сфері.

Губи

Губи — відображення нашої чуттєвої природи. В залежності від внутрішніх проблем на них можуть відображатися такі недуги:

Тріщини — людина розривається від протилежних почуттів.
Кусання губ – самонаказання за виявлену чуттєвість.
Герпес — те ж саме, що і кусання губ, але в більш серйозній формі.

Спина

Спина символізує опору життя. Проблеми зі спиною говорять про відсутність моральної підтримки. Людина вважає, що його не люблять, або змушений ховати свою власну любов. Якщо людина втрачає рухливість, отже, він не може проявляти любов до інших через діяльність. Якщо ліворуч — до близьких, якщо справа — то до світу.

Поперек

Поперек — це конфлікт. Почуття провини. Увага прикута до того, що в минулому. Низ spini пов’язаний з матеріальними благами, грішми, партнером, домом, дітьми, роботою, дипломами і т. п. Біль в цій області говорити про ті, що людина хоче мати щось, щоб відчути себе впевненіше, але не вирішується зізнатися в цьому ні собі, ні іншим. В результаті він змушений робити все сам, все звалювати на свою спину.

Суглоби

Бурсит — тема подавленого гніву. Людина прагне до досконалості у всьому, навіть у дрібницях. Вона не дозволяє собі проявляти гнів, а цей гнів накопичується в суглобі.

Артрит — думка, що тебе не люблять. Люди, які страждають на артрит, як правило, дуже правильні люди. Для них завжди панує слово “треба”, вони роблять все через себе, буквально ламаючи через коліно. Дуже сильний “внутрішній критик”.

Вивихи. Часті вивихи кінцівок говорять про ті, що людина занадто дозволяє маніпулювати собою.

Проблеми з колінами — впертість, гординя, пригнічений страх і небажання поступатися.

Зайва вага

Якщо у людини тримається зайва вага, то йому слід переглянути свій внутрішній світ. Найчастіше тіло тримає зайве, щоб захиститися від зовнішніх впливів. Людина занадто беззахисний перед соціумом, перед життям у цілому. Іноді говорити про пригніченому прагненні досягти бажаного. Люди із зайвою вагою в дитинстві або підлітковому віці часто переживають багато принижень, глузувань і образ на свою адресу.

Гомілки

Проблеми з гомілками говорять про конфлікти життєвих принципів. Можливо, у вас сталося крах ідеалів, а, можливо, ви хочете чогось, що суперечить вашим моральним засадам. Біль в гомілці заважає рухатися вперед, кроком або бігом, тому вона пов’язана з нашим ставленням до майбутнього і нашою здатністю рухатися вперед в житті.

Шлунок

Лікарі підтверджують, що гастрит часто виникає на грунті переживань і нервових перенапружень. Проблеми з шлунком говорять про ті, що ви перебуваєте в підвішеному стані, в житті не вистачає визначеності, і місцями навіть відвідує почуття безвиході і приреченості. Виразка шлунка говорити про почуття неповноцінності, страху та незахищеності. З’являється також через подразнення, яке назовні ніяк не випускається. Якщо б ці люди висловлювалися, то виразки б не було

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України