Авторські статті

Ігор Мірошниченко: “Ми закликаємо депутатів проголосувати за окремий закон, що створить умови для реабілітації незаконно засуджених”

Говорячи про реабілітацію засуджених осіб, варто зауважити, що мова про тих людей, які сьогодні вже отримали вироки. Це прості українці, які на сьогоднішній день перебувають у місцях позбавлення волі два, три, п’ять і більше років. Це люди, яких влада засудила через те, що вони мали свою позицію та опинилися не в тому місці й не в той час.

Про це під час розгляду проєкту закону “Про відновлення довіри до судової влади в Україні” (№4378) 8 квітня 2014 року заявив народний депутат України свободівець Ігор Мірошниченко.

Як повідомив парламентар, поправками пропонується створити Палату з перевірки суддів судів загальної юрисдикції Тимчасової спеціяльної комісії, яка складатиметься з 15 суддів. Вони мають переглядати та вивчати матеріяли справ. Якщо ці судді вбачатимуть фальсифікацію судових рішень, а також те, що справи шиті білими нитками, – ухвалюватимуть відповідні рішення. Саме ці рішення і будуть підставою для перегляду цих справ у судах. Згідно з поправками депутатів-свободівців Ігоря Мірошниченка та Олександра Мирного, передбачено створення Палати суддів, до якої увійде Палата з перевірки суддів та Палата з питань реабілітації.

Ігор Мірошниченко зауважив, що ухвалення цієї законодавчої ініціятиви є вкрай важливим кроком. “І для того, щоби не провалити цей закон, ми знімаємо ці правки. Ми підтримуємо в цілому законопроєкт “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”, але закликаємо усіх колег-депутатів проголосувати за окрему законодавчу ініціятиву, яка створить умови для реабілітації незаконно засуджених людей”, – наголосив націоналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України