Гостомельські діти відмовляються від російських соцмереж та грають у “Правий сектор”

Діти Гостомеля вигадали нову гру: вони копають окопи й фактично готують свій партизанський загін тоді, коли Схід України лихоманять сепаратистські рухи. Штаб дітлахів – у криївці, яку вони самі копали власноруч. Щодня підлітки тут облаштовують свій побут, повідомляє Кotsubynske.com.ua.

У криївці за раз може бути від 3 до 5 дітей. Тут є пічка, на випадок холодів. Поруч – мангал для приготування гарячих страв.

Діти гуртом щось риють, заготовлюють дрова, шини, щось тягнуть з домівок до штабу. Тут є чіткий розподіл обов’язків: хтось ловить рибу у ставку, хтось пече на вогні просто неба ковбасу. Всі дії координують “старші”. За зброю діти мають лук та стріли.

“Якщо хтось нападатиме, то ми будемо оборонятись, навіть від Росії”, – говорить найстарший хлопець.

“У нас типу “Правий сектор”, але дитячий. Хай буде “Рух дітей Гостомеля”, – додає він.

“Ми хочемо щоб наш Гостомель був квітучим, красивим! Щоб ми мали змогу гуляти тут біля озера! Щоб Гостомель був розвиненим та сучасним, щоб тут був супермаркет, кінотеатр, басейн. Щоб дітям було де проводити весело та цікаво час”, – кажуть дітлахи.

Хоч у політичному сенсі Національна революція ще не перемогла, і режим внутрішньої окупації ще не усунений цілком і повністю, наслідки революції є відчутними передусім у сфері свідомості. Попри брак повноцінної системи патріотичного виховання, не лише молодь, але й діти демонструють зростання рівня патріотизму. Зусилля, докладені ворогами нашої нації, обертаються проти них самих. Головне – не втратити тих можливостей, котрі дарує нам Історія.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh