Поради

Яскравий Юпітер здивує Водолія і «замучить» Скорпіона

У планети свої плани на зодіаків.

Космічні тіла неймовірно потужні і сильні. А наближення деяких планет до Землі може відбитися на житті зодіаків. 12 та 13 травня Юпітер торкнеться частку Водолія і Скорпіона.

Яскравий Юпітер покаже себе у всій красі в середині травня. Він запам’ятати енергетику Водолія і виведе її на новий рівень. За прогнозами астрологів, найсильніше підвищиться фінансова аура зодіаку. Можливі нові грошові притоки або вдалі вкладення. Але одне ясно точно, без підтримки всесвіту знак не залишиться. До речі, Юпітер здивує Водолія і потоком молодості. Людина може відчути себе бадьорим і активним. 12 та 13 травня чудово підійдуть для занять спортом, ранкових пробіжок і правильного харчування. Якщо знак подбає про своє тіло в ці дні, то він може надовго позбутися від старіння.

А для Скорпіона не все так чудово, планети свої плани на зодіаку. «Енергетика Юпітера підбереться занадто близько до сузір’я. Це може призвести до поганих наслідків. З’являться конфлікти в родині і непорозуміння з друзями. Також, підвищиться нервовий стан і поганий настрій. 12 та 13 травня „висмокчуть“ з Скорпіона весь позитив.» — розповів астролог. Краще рішення для зодіаку, це провести дні на єдині з собою, адже у суспільстві можуть виникнути проблеми. А затишні вечори за переглядом кіно або захоплюючі книгою, не дадуть Юпітеру нашкодити людині.

Наближення яскравої планети переверне життя Водолія і Скорпіона. Їм варто бути готовими до всього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України