Життя

Якщо ваші наміри чисті, то це не ви втрачаєте людей, а вони вас

Те, що ви комусь допомагаєте, ще не означає, що у відповідь послідує подяка. Таке життя

Не можна змусити людей дивитися на речі з вашої точки зору. Те, що ви комусь допомагаєш, ще не означає, що у відповідь послідує подяка. Таке життя.

У вашому житті будуть люди, які кинути вас, незважаючи на те, що ви вклали в них всю свою душу і багато що для них нікого. Такі люди не здатні оцінити ваші зусилля. Часом їм навіть все одно, що ви заради них пішли. Вони відносяться до числа тих, хто схильний втрачати найдивовижніше в своєму житті.

В такі моменти здається, що ви втрачаєте когось або щось важливе, але насправді ви отримуєте шанс знайти когось більш гідного години і старань.

Хоча ваші наміри були чистими, вам не під силу змусити людину подивитися на ситуацію вашими очима. Але ви зможете його відпустити і продовжити жити далі. З часом ви знайдете того, хто буде цінувати все, що ви робите, а рани, залишені іншими людьми, вже не будуть такими болючими.

Ніхто не має прав на вас і ваше життя. Ви єдині, хто може приймати за себе рішення, а ті, хто бажає вас контролювати, не заслуговують перебувати серед ваших близьких. Ви завжди робили для інших все можливо, і ті, хто відмовляють вам у відповідної послуги, не повинні мати над вами влади.

Перестаньте жити для інших людей, розпочніть жити для себе.

Ті, хто бачать вас такими, які ви є, і цінують все, що ви для них робите, обов’язково подбають про те, щоб ви відчули їхню любов і підтримку. Вони нагадають про вашу важливості і переконаються, щоб ви могли рухатися далі в правильному напрямку. Ці люди не стануть примушувати до неприємних промов і не будуть звалювати на ваші плечі непотрібний вантаж.

А ті, хто вас кинувши, одного разу усвідомлюють, як їм було добре поруч з вами. Вони навіть можуть спробувати повернутися. Але вони запізнилися. Ви вже знайшли правильних людей, які відповідь дають вам стільки ж, скільки і ви. Вас будуть благати про другий шанс, але марно.

Одного дня вони зрозуміють, що втратили із-за свого відходу і поганого поводження з вами, і це буде з’єднання їдати їх зсередини. А ви залишитеся раніше особливою душею, яка робить все заради тих, кого любити.

Ваша душа варто того, щоб триматися до вас ближче, алео підпускати до себе варто лише того, хто заслуговує вашої турботи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України