Війна РФ проти України

Якщо ти українець, тоді не відвертай своє обличчя і відразу не перегортай сторінку

Знайомтеся. Це 22 – річний командир танкового взводу Сергій Шовковий. Якщо ти українець, тоді не відвертай своє обличчя і відразу не перегортай сторінку. Подивися нашому Герою в очі! Адже, він воював не за себе а за твою країну, а значити, що і за тебе теж! До цієї війни, він був таким же, як і ти, здоровим і життєрадісним.. Хотів знайти гарну роботу, мати сім’ю і мати купу діток.. Але так сталося, що на нашу країну напали і він пішов на війну..

На війні вбивають людей і з нашим героєм, сталося горе..

У бою, він позбувся ноги і став інвалідом.. Лікарі, сказали, що він, взагалі дивом залишився живий.

Я не просто так вирішив привернути вашу увагу до Сергія Шовкового! Ні, я не хочу, щоб ви просто поспівчували цьому хлопцю і далі займалися своїми справами..

Я хочу, щоб ми, спільними зусиллями, як тільки могли, допомагали Героям, які на війні, захищаючи нашу свободу, на все життя залишилися інвалідами !

Я дуже хочу, щоб їм ніколи не прийшла в голову думка про те, що вони даремно пішли воювати за нас і що ми просто цього не варті ! Я дуже хочу, щоб наша країна, почала допомагати ГЕРОЯМ ПО СПРАВЖНЬОМУ і не двома тисячами гривень за інвалідність, як зараз їм нараховують а гідними щомісячними виплатами!

Я дуже хочу, щоб при зустрічі з такими хлопцями, як Сергій Шовковий , ми низько склоняли голови і говорили їм дякую за те, що у нас, в українців цілі руки і ноги! Щоб ми говорили їм дякую за те , що вони не злякалися і не втекли з поля битви, а взяли удар на себе! Адже це і є справжній ГЕРОЇЗМ!

Я дуже хочу, щоб ми всі допомагали нашим ГЕРОЯМ, хто чим може! Хто увагою, хто грошима, а якщо нічого немає, тоді добрим словом! Головне, щоб наші Герої знали, що кожен, поважаючий себе українець, буде все життя пам ” ятати і цінувати їх подвиги!

Ви – наші Герої, знайте! Ві найкращий цвіт нашої нації!

Українці, завжди будуть схилятися перед вами і не забудуть ваші подвиги, до кінця своїх днів!

Слава ГЕРОЯМ!

ЦЕ НАША УКРАЇНА!)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України