Якщо ти українець, тоді не відвертай своє обличчя і відразу не перегортай сторінку

Знайомтеся. Це 22 – річний командир танкового взводу Сергій Шовковий. Якщо ти українець, тоді не відвертай своє обличчя і відразу не перегортай сторінку. Подивися нашому Герою в очі! Адже, він воював не за себе а за твою країну, а значити, що і за тебе теж! До цієї війни, він був таким же, як і ти, здоровим і життєрадісним.. Хотів знайти гарну роботу, мати сім’ю і мати купу діток.. Але так сталося, що на нашу країну напали і він пішов на війну..

На війні вбивають людей і з нашим героєм, сталося горе..

У бою, він позбувся ноги і став інвалідом.. Лікарі, сказали, що він, взагалі дивом залишився живий.

Я не просто так вирішив привернути вашу увагу до Сергія Шовкового! Ні, я не хочу, щоб ви просто поспівчували цьому хлопцю і далі займалися своїми справами..

Я хочу, щоб ми, спільними зусиллями, як тільки могли, допомагали Героям, які на війні, захищаючи нашу свободу, на все життя залишилися інвалідами !

Я дуже хочу, щоб їм ніколи не прийшла в голову думка про те, що вони даремно пішли воювати за нас і що ми просто цього не варті ! Я дуже хочу, щоб наша країна, почала допомагати ГЕРОЯМ ПО СПРАВЖНЬОМУ і не двома тисячами гривень за інвалідність, як зараз їм нараховують а гідними щомісячними виплатами!

Я дуже хочу, щоб при зустрічі з такими хлопцями, як Сергій Шовковий , ми низько склоняли голови і говорили їм дякую за те, що у нас, в українців цілі руки і ноги! Щоб ми говорили їм дякую за те , що вони не злякалися і не втекли з поля битви, а взяли удар на себе! Адже це і є справжній ГЕРОЇЗМ!

Я дуже хочу, щоб ми всі допомагали нашим ГЕРОЯМ, хто чим може! Хто увагою, хто грошима, а якщо нічого немає, тоді добрим словом! Головне, щоб наші Герої знали, що кожен, поважаючий себе українець, буде все життя пам ” ятати і цінувати їх подвиги!

Ви – наші Герої, знайте! Ві найкращий цвіт нашої нації!

Українці, завжди будуть схилятися перед вами і не забудуть ваші подвиги, до кінця своїх днів!

Слава ГЕРОЯМ!

ЦЕ НАША УКРАЇНА!)

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh