Життя

Якщо чоловік не хоче бути з тобою, не тримай його — не умоляй!

Ти винна бути реалісткою і прийняти ситуацію такою, яка вона є, і стабілізувати своє життя.

Всі хочуть мати стабільні відносини, але не всім вдається зустріти чоловіка своєї мрії. Напевно, не даремно це називається «мрії». Коли бачиш ідеал, будь готовий до розчарування: це трапляється з усіма жінками, які впевнені, що їх чоловік ідеальний і вже він точно ніколи не розірве стосунки, які тривають вісь вже багато років.

Чоловіки істотно відрізняються від жінок і те ж стосується їх інтересів. Іноді жінки просто не в змозі їх зрозуміти. Наприклад, буває, що чоловікові потрібно відпочити від шуму і суєти, які мимоволі чи навмисно створює жінка. З-за цього вони можуть захотіти на годину або навіть назавжди покинути тих, кого вони люблять. Може прозвучати необґрунтовано, але зрозуміти це може тільки людина, що знаходиться в такій же ситуації.

Жінки більш схильні до емоційних переживань, ніж чоловіки. Стійкість же чоловіків, в свою чергу, обумовлена тім, що вони вважають за краще дистанціюватися від вируючого навколо них драми. По природі чоловіки люблять пригоди і їм потрібні зміни.

Годиною, коли чоловік просити зробити паузу у відносинах жінка зазвичай думає, що він від неї втомився і хоче зовсім розірвати відносини. Що ж, іноді справа саме в цьому, але, навіть якщо це і так, чи не краще було б дати йому свободу, ніж утримувати його насильно? Справа навіть не в тобі, як в особистості. Бути може, це просто не підходить тобі людина? Можливо, тобі здавалось, що ви з ним ідеально сумісні на початку відносин. Може, він так думав і сам. Але що якщо вся ця «сумісність» протрималася всього пару місяців, а потім ви вже просто не могли не звертати увагу на шорсткості?

Ви просто перестали бути щасливі в цих відносинах або щасливий лише один з вас. У такому разі тієї з вас, хто не щасливий знайшов би спосіб піти і залишити все в минулому. Якщо твій чоловік почав рух у цьому напрямку, тобі не потрібно кидатися до поспішних висновків. Просто прийми, що йому це потрібно і постарайся йому це дати.

Після того, як твій чоловік піде, і ти зрозумієш, що йому судилося піти, все, що повинно бути для тебе важливим – це як підтримувати себе в емоційної, фізичної та соціальної стабільності. Деякі жінки замикаються в собі, закриваються в кімнаті і впадають у депресію. Є й ті, що вірять, що їхнє життя на цьому закінчена. Тобі цього робити категорично не можна, так як відхід від реальності – це розкіш, яку не всі можуть собі дозволити. Ти винна бути реалісткою і прийняти ситуацію такою, яка вона є і стабілізувати своє життя.

Вісь кілька порад, яких бажано дотримуватися, щоб пережити цю травму. Це ті небагато що, що ти можеш зробити, щоб допомогти собі, так як за тебе цього не зробить ніхто.

1. Повір, все що сталося – на краще, і ти скоро в цьому переконаєшся.

Всі ми знаємо, що у Всесвіті є що нам запропонувати. Ми навіть можемо бути переконані, що нічого не може бути гірше цього удару долі. Але ніхто не знає, що нам призначено. Це може бути ті, що ти й уявити собі не можеш і, врешті-решт, все обернеться так, що ти будеш рада.

Ті, з чим ти зіткнулася буває болісним, але в результаті ти станеш сильніше і краще. Не всім це під силу зрозуміти, хоча, якщо вийде у тебе, то ти зможеш жити дійсно щасливо.

2. Медитуй і пробуй інші розслаблюючі практики.

Медитація – кращий спосіб захистити себе від щирого смутку і негараздів життя. Вона допомагає зрозуміти, що ти просто вище всього цього. Медитуванням досягається глибока зв’язок зі своєю власною душею. Ти усвідомлюєш, що в тебе є вище призначення, далеке від дрібниць, що тільки відволікають.

Медитувати можна по-різному і один з найпоширеніших способів – це йога. Йога покращує циркуляцію крові по всьому тілу і розвиває поставу, одночасно підтримуючи різні групи м язів.

Так що, якщо плануєш почати медитувати після такого глибокого душевного потрясіння, як розрив відносин, сміливо пробуй ці практики. Це допоможе не тільки налагодити емоційний фон, але і привести в порядок своє тіло, що теж дуже важливо.

3. Роби те, що тобі подобається.

Намагайся зайняти себе справами, які тобі подобаються – це корисно в такий час. Це може бути що завгодно: шопінг, малювання, читання книг, перегляд фільмів… Навіть насолоду прийомом їжі. Тут вибір слід засновувати на ті, що найбільше подобається і що надовго відволіче від неприємних думок.

4. Погуляй з друзями і багато смійся.

Кажуть, сміх – найкращі ліки. До того ж, продовжує життя. Саме тому, нам здається, тобі стане набагато краще після проведеного з друзями в невимушеній обстановці годині. Не дозволяй собі занадто багато плакати! Трохи поплакати навіть потрібно, так як тобі потрібен катарсис, альо не варто заганяти себе в депресію. Спілкуйся з дорогими тобі людьми і смійся!

Ми щиро сподіваємося, що ці поради допоможуть тобі оговтатися після пережитого емоційного потрясіння.

Будь ласка, дай знаті наскільки смороду булі корисними особисто для тебе і поділіться порадами з власного досвіду в коментарях!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України