Фотогалерея

Визначні пам’ятки світу у фотографіях

Коли ми плануємо подорож, то наша уява малює дивні картинки мальовничих місць, де будуть зроблені самі круті фото. Однак реальність буває така, що, опиняючись в межах тієї чи іншої пам ” ятки, доводитися миритися з неминучим — чергами і нестерпним шумом від величезної юрби.

Для вас – враження, якими діляться туристи, які подорожують по всьому світу.

«Мона Ліза», Франція

Очікування

https://www.instagram.com/p/BaGljJBAfm9/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BYLbDGxjZiv/

Розглянути в деталях велике полотно Леонардо да Вінчі не вийде. Навколишня атмосфера створює нездоланний бар’єр, дозволяючи насолоджуватися мистецтвом здалеку. Та й цінителі епохи Відродження з фотокамерами і телефонами зрідка влаштовують справжню тисняву.

Пізанська вежа, Італія

Очікування

https://www.instagram.com/p/BZwbChUHlYP/

Реальність

14 признаний путешественников о топовых достопримечательностях мира

Відвідувачі Пізи скаржаться, що в місті не на що подивитися, крім основної пам ” ятки. І туристам дають трохи часу, щоб помилуватися нею. До того ж падаюча вежа не така вже й падаюча. За останні 12 років вона «вирівнялася» майже на 3 см.

Водоспади Ігуасу, Аргентина і Бразилія

Очікування

https://www.instagram.com/p/BZ5jN1cDcAm/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BaVJO1_B0nM/

Рекламні буклети представляють нам захоплюючі картинки з яскравою веселкою від бризок бірюзових потоків і білосніжною піною. Представляється, що в тих місцях ніколи не буває похмуро. Але в реальності водоспад здається «брудним», а винна в цьому-вирубка лісів і сильні зливи.

Статуя Христа-Спасителя, Бразилія

Очікування

https://www.instagram.com/p/zsI4_rCJVr/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BZvcMx_AgYt/

Самим дратівливим, на думку більшості туристів, при відвідуванні цієї пам ” ятки є інші подорожуючі, які намагаються зробити фото в однаковій позі на тлі Христа-Спасителя. Щоб зробити оригінальний знімок, доведеться добряче постаратися.

Музей воскових фігур

Очікування

https://www.instagram.com/p/r6txt7zDCI/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BYn7JwdlMqf/

Про музеї воскових фігур складають легенди, а про окремі експонати навіть знімають фільми. І не даремно! Адже деякі екземпляри з воску вселяють вселенський страх. Туристи часто відзначають, що сильним розчаруванням відвідування будинку воскових фігур назвати не можна. Принаймні там можна зробити купу крутих фото.

Ейфелева вежа, Франція

Очікування

https://www.instagram.com/p/BaGvzEnFwWJ/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BaAgp6DHm7K/

Щоб з комфортом піднятися на останню платформу вежі, потрібно 17 євро на одну людину, а також кілька годин вільного часу. А все із-за величезних черг. Саме тому бувалі туристи воліють милуватися спорудою здалеку. До речі, багато гостів Парижа відзначають, що вежа виглядає набагато менше, ніж вони представляли.

Римські фонтани Треві, Італія

Очікування

https://www.instagram.com/p/BaCnG8dByyj/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BaDy22Ll5-p/

Найбільший фонтан Риму Треві завжди оточений величезним натовпом, а значить, за можливість зробити класний кадр доведеться поборотися. Із-за постійної тисняви деякі мандрівники воліють дивитися на фонтан здалеку. Варто зазначити, що відсутність пам ” ятних фото теж є чинником, що розчаровує.

Стоунхендж, Англія

Очікування

https://www.instagram.com/p/BaA2vJRlbVJ/

Реальність

14 признаний путешественников о топовых достопримечательностях мира

Стоунхендж — одне з найзагадковіших чудес світу, відвідати яке мріють мільйони людей. Однак весь містичний ореол руйнують сотні туристів, спеціальні загородження і дороги, які знаходяться в крокової доступності від кам’яної споруди.

Статуя Свободи, США

Очікування

https://www.instagram.com/p/BLWgkKjgK3L/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BaEfcEeFB81/

Купуючи квиток на острів в Нью-Йоркській бухті, можна розраховувати на прогулянку по околицях статуї Свободи, а також відвідування музею всередині її п’єдесталу. Потрапити в найвищу точку огляду — корону з вікнами — можна лише за попередньої броні. На бронь існують обмеження: максимум 4 людини на 1 замовлення.

Карнавал в Ріо-де-Жанейро, Бразилія

14 признаний путешественников о топовых достопримечательностях мира

Яскраві фарби, колоритні хлопці і дівчата, заводна бразильська музика — це ті слова, якими можна описати карнавал в Ріо-де-Жанейро. Але прекрасне почуття ейфорії швидко змінюється роздратуванням від галасливої юрби, людей, які розмовляють чужою мовою, і супроводжує дію акомпанементу.

Венеціанський Гранд-канал, Італія

Очікування

https://www.instagram.com/p/BZ_gqiEl2a0/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BaBBEfYBxRr/

Романтичні знімки самотньої гондоли, що плавно пересувається Гранд-каналу, найчастіше не відповідають реальності. Як правило, венеціанський канал заповненості десятками гребних човнів, на яких сидять сотні галасливих на різних мовах туристів.

Велика Китайська стіна, Китай

Очікування

https://www.instagram.com/p/BaDDnD2jGjR/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BaFu4L-nVk6/

За останні кілька десятиліть «візитна картка» Китаю кілька разів піддавалася реставраційним роботам. Причому останні з них стали причиною обурення китайських громадян — 8-кілометрову ділянку стіни залили бетоном, знищивши первозданну красу об’єкта Всесвітньої спадщини. Втім, і самі туристи, а також корінні жителі нерідко трапляються на крадіжці цеглин зі стіни.

Тадж-Махал, Індія

Очікування

https://www.instagram.com/p/BaA4SKPndw0/

Реальність

14 признаний путешественников о топовых достопримечательностях мира

Підібрати вдалий час для відвідування мавзолею-мечеті вкрай важко. Іноді побачити всю красу Тадж-Махала неможливо з-за густого туману, іноді виною тому сотні паломників, які проводять обряди, а іноді роботи з реставрації споруди. Чимало подорожуючих говорять про утрудненому пересуванні в околицях мавзолею, а причиною того ставши заборону влади з метою збереження його цілісності.

«Міст хоробрих людей», Китай

Очікування

https://www.instagram.com/p/BZ5-SJIljUx/

Реальність

https://www.instagram.com/p/BZRC5EejJic/

Щороку десятки тисяч туристів приїжджають в околиці китайської провінції Хенань, щоб випробувати себе на міцність. «Міст хоробрих людей» розташований в горах на висоті 180 метрів. За розповідями мандрівників, їх головним розчаруванням є власний страх. Погодьтеся, вкрай неприємно виконати багатокілометровий шлях до скляного мосту, щоб так і не подолати його 68 заповітних метрів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України