Значення сну для успішних людей

У цій статті ми поговоримо про звички сну у успішних людей. Тих, у кого вистачає часу на все: активну роботу і повноцінний сон.

Давайте почнемо з питання здалеку: що потрібно для успіху? Якщо б у нас був глибокий розмова про «принципи успіху», ми б говорили дуже довго. Але суть в іншому. Ми всі зачаровані успішними людьми, читаємо про них статті, цікавимося їх розпорядком дня. І не розуміємо, як у них виходить все встигати.

Вся справа в тому, що у успішних людей є усталені звички, які дозволяють їм бути продуктивними і дотримуватися графіка.

Вісь головні звички щодо сну, які є у успішних людей.

1. Засипають до першої ночі

Згідно з дев’яті п’яти різних джерел, які займалися досліджень «сонних звичок» 21 успішної людини — від Барака Обами до Ілона Маска — близько 95% з них засинають до 1 ночі.

2. Прокидаються в 7 ранку

Більшість успішних людей в 7 ранку вже сплять.

3. Сплять не менше 6-ти годин

Звичайно, є люди, яким недостатньо шестигодинного сну. Це нормально. Але, дзалишкову кількість сну для нормальної продуктивності умовно починається з цієї цифри. Наприклад, навіть Ілон Маск спить трохи більше шести годин, а генеральний директор Amazon — сім годин.

4. Неймовірно дисципліновані

Тут немає нічого дивного. Успішні люди підходять до всього дуже відповідально. І до питання сну.

5. Ранковий режим

Дуже важливо вибудувати розпорядок дня і тим більше, ранковий графік. Ті важливі справи, які ти будеш робити щоранку — вони повинні розбудити, і енергії додати.

Наприклад, покійний Стів Джобс питав себе щоранку: «якби сьогодні був останній день мого життя, я був би задоволений тим, що я збираюся зробити сьогодні?». А Білл Гейтс щоранку проводить на біговій доріжці.

6. Вечірній режим

Як і ранковий режим, вечірній теж необхідний. Успішні люди, як правило, розслабляються перед відходом до сну: Аріанна Хаффінгтон прибирає подалі гаджети, Опра Уїнфрі медитує, а Кеннет Шенло планує наступний день.

7. Вони розуміють важливість сну

Успішні люди також надзвичайно зайняті, беруть на себе більше відповідальності, ніж багато хто з нас можуть навіть уявити. Деякі керують мільярдами доларів, деякі з них — глави держав. Вони оточені стресом і занепокоєнням. І тільки розпорядок і розуміння важливості сну допомагає їм триматися на плаву.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh