Авторські статтіЗдоров'я

Значення сну для успішних людей

У цій статті ми поговоримо про звички сну у успішних людей. Тих, у кого вистачає часу на все: активну роботу і повноцінний сон.

Давайте почнемо з питання здалеку: що потрібно для успіху? Якщо б у нас був глибокий розмова про «принципи успіху», ми б говорили дуже довго. Але суть в іншому. Ми всі зачаровані успішними людьми, читаємо про них статті, цікавимося їх розпорядком дня. І не розуміємо, як у них виходить все встигати.

Вся справа в тому, що у успішних людей є усталені звички, які дозволяють їм бути продуктивними і дотримуватися графіка.

Вісь головні звички щодо сну, які є у успішних людей.

1. Засипають до першої ночі

Згідно з дев’яті п’яти різних джерел, які займалися досліджень «сонних звичок» 21 успішної людини — від Барака Обами до Ілона Маска — близько 95% з них засинають до 1 ночі.

2. Прокидаються в 7 ранку

Більшість успішних людей в 7 ранку вже сплять.

3. Сплять не менше 6-ти годин

Звичайно, є люди, яким недостатньо шестигодинного сну. Це нормально. Але, дзалишкову кількість сну для нормальної продуктивності умовно починається з цієї цифри. Наприклад, навіть Ілон Маск спить трохи більше шести годин, а генеральний директор Amazon — сім годин.

4. Неймовірно дисципліновані

Тут немає нічого дивного. Успішні люди підходять до всього дуже відповідально. І до питання сну.

5. Ранковий режим

Дуже важливо вибудувати розпорядок дня і тим більше, ранковий графік. Ті важливі справи, які ти будеш робити щоранку — вони повинні розбудити, і енергії додати.

Наприклад, покійний Стів Джобс питав себе щоранку: «якби сьогодні був останній день мого життя, я був би задоволений тим, що я збираюся зробити сьогодні?». А Білл Гейтс щоранку проводить на біговій доріжці.

6. Вечірній режим

Як і ранковий режим, вечірній теж необхідний. Успішні люди, як правило, розслабляються перед відходом до сну: Аріанна Хаффінгтон прибирає подалі гаджети, Опра Уїнфрі медитує, а Кеннет Шенло планує наступний день.

7. Вони розуміють важливість сну

Успішні люди також надзвичайно зайняті, беруть на себе більше відповідальності, ніж багато хто з нас можуть навіть уявити. Деякі керують мільярдами доларів, деякі з них — глави держав. Вони оточені стресом і занепокоєнням. І тільки розпорядок і розуміння важливості сну допомагає їм триматися на плаву.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.