Авторські статтіЖиття

Які приємності чекають Знаки Зодіаку в останньому місяці літа 17 року

Ось що подарує Вам кожна хвилина до кінця літа…

Більша частина серпня — насичений і яскравий час, добре підходить для нових знайомств. Правда, обставини більше розташовують до легким захопленням, ніж до початку серйозних стосунків, але це зовсім не означає, що справжня любов абсолютно виключена. Кокетувати і фліртувати вдається навіть тим, хто думав, що на це не здатний.

Незвичайними будуть здаватися романтичні побачення. Якщо хочете справити хороше враження — дайте волю фантазії, не бійтеся зробити щось оригінальне, зізнатися у своїх почуттях так, як ніхто не робив цього раніше.

Серпень — найсприятливіший час для романтичних подорожей, а також для того, щоб починати робити щось разом з коханою людиною. Це може бути і спільний бізнес, і загальне захоплення. Головне — що ви будете більше часу проводити разом, і кожна хвилина подарує радість.

Овнам варто прислухатися до інтуїції: саме її підказки дозволять досягти гармонії у стосунках з коханою людиною. Не виключено початок романтичних відносин з колегою або діловим партнером. Ви здатні захопитися тим, хто абсолютно не схожий на вас, та отримати радість від спілкування.

Тельцям важливо пам ” ятати про здоровий глузд. Зараз представники знаку схильні йти на поводу у швидкоплинних бажань, піддаватися спокусам, а це — не кращий шлях до особистого щастя. Не все виходить так, як хотілося б, але липень зовсім небезнадійний: він напевно подарує приємні сюрпризи.

Близнюки активно беруть участь у громадському житті, часто відвідують світські заходи і зав’язують багато цікавих знайомств. Ви здатні справити незабутнє враження, закрутити комусь голову, але самі не втратите здорового глузду. Серпень підходить для початку нових відносин, але важливо не квапити події, дати їм розвиватися своєю чергою.

Ракам дуже важливо бути чесними з собою і не лукавити: тільки такий підхід дозволить уникнути проблем у відносинах з коханою людиною. Не виключені суперечки; можливо, вам доведеться відстоювати свої інтереси досить жорстко. Але поступово ситуація стабілізується, до кінця липня вдасться досягти гармонії.

Левам цей місяць принесе багато хорошого. Він сприятливий для спілкування і нових знайомств, дозволяє легко знаходити спільну мову з людьми. Ви багатьом подобаєтеся, тому не дивно початок романтичних історій. Інтерес і симпатія не завадять вам правильно оцінити людину. Тих, хто вже зустрів свою «половинку», чекають приємні сюрпризи.

Для Дів вдалим буде початок серпня. У цей час вірогідні і знайомства, які покладуть початок дуже яскравим романтичним історіям, і зміни на краще у відносинах з людиною, яка вам доріг. Але поступово посилюється вплив негативних тенденцій, в кінці місяця не виключені проблеми; будьте уважні.

Терезам буде нелегко на початку місяця: у цей годину вірогідні розбіжності з коханою людиною, розчарування в романтичних стосунках. Поступово ситуація змінюється на краще, після 15 серпня вірогідні дуже приємні сюрпризи. У цей ж час самотніх представників знаку чекають знайомства, які отримають серйозне продовження.

Скорпіонів чекає дуже насичений місяць, повний сильних переживань і бурхливих пристрастей. Ваше чарівність чарівно діє на навколишніх, ви здатні в лічені хвилини розташувати до себе кого завгодно. Можливі романтичні захоплення на роботі. Не забувайте про те, що флірт в діловій обстановці не завжди доречний.

Стрільцям навряд чи вдасться уникнути хвилювань: в їх житті можуть відбутися великі зміни. Серпень — час важливих зустрічей і доленосних знайомств. Інтуїція підкаже, з ким варто мати справу, а від кого краще триматися подалі. Не виключені романтичні захоплення в поїздках. Якщо ви вирушите в дорогу разом з коханою людиною, то відмінно проведете час.

Козерогам буде нелегко розібратися з власними почуттями: вони дуже заплутані і суперечливі. Намагайтеся не давати обіцянок, не приймати важливих рішень під впливом моменту. Вам важко зберігати незалежність. Багато прагнуть заволодіти вашою увагою, завоювати симпатію, ви ризикуєте захопитися невідповідним людиною.

Водоліям важливо зберігати спокій і самовладання — саме ці якості зараз необхідні для гармонії в особистих стосунках. Ві частіше звичайного гнівайтесь навіть з самим невинним випадках, це може стати причиною зварок з коханою людиною. Намагайтеся зберегти зв’язки, якими дорожите.

Риб чекає приємний місяць. Він обіцяє багато пам ” ятних моментів, романтичних сюрпризів. Можливі несподівані події, які покладуть початок кардинальних змін в особистому житті. Можна приймати важливі рішення, наприклад, про вступ у шлюб; тут ви не помилитеся.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України