Авторські статтіЖиття

9 способів дізнатися, що чоловік відчуває до тебе насправді

Не втрачає актуальності головне питання для жінок: як зрозуміти, що я йому подобаюся?

З одного боку, чоловіки здаються самими простими і зрозумілими створіннями, якщо говорити про межполовых відносинах. Але з іншого, чоловіки можуть так нас плутати своєю загадковістю і двозначністю, що ми сходимо з розуму.

Тому не втрачає актуальності головне питання для жінок: як зрозуміти, що я йому подобаюся?

1. Він здається тобі іншим?

Один з показників — як він веде себе з тобою в оточенні інших людей, особливо його друзів і рідних. Якщо у нього немає на тобі серйозних планів, він взагалі не буде тобі ні з ким знайомити. Він може взагалі боятися виходити з тобою на вулицю, щоб ніхто, не дай боже, не подумавши, що ви зустрічаєтеся. Або він може представляти тобі просто як подругу.

Той ж чоловік, який хоче з тобою серйозних стосунків, буде спеціально знайомити тобі зі своїми близькими, представляючи тобі як свою дівчину. І його рідні і друзі вже будуть про тебе чули.

2. Він хоче ексклюзивності?

Серйозно налаштований чоловік захоче пересвідчитися, що ти будеш тільки його дівчиною чи дружиною. Він захоче обговорити з тобою ваші стосунки, дати тобі зрозуміти, що у вас все серйозно, щоб ти не шукала собі іншого.

3. Як він себе веде, коли виникають труднощі?

Він повинний залишатися поруч, а не тікати, лякаючись перших проблем.

4. Коли він хоче з тобою зустрічатися?

Коли чоловік серйозно налаштований, він буде планувати з тобою вихідні, коли він не працює, і коли у нього більше години, а не проміжки після роботи або вночі тільки для ѕекѕа.

5. Як часто він цікавиться твоєю думкою і будує з тобою плани?

Чоловік, який бачить з тобою майбутнє, захоче дізнатися твою думку, захоче його врахувати при прийнятті рішення.

6. Наскільки він поважає по відношенню до тебе?

Це важливий показник. Просто тому що більшість чоловіків дозволяють собі зневажливе ставлення до жінки, не означає, що ти повинна знижувати свої стандарти.

7. Наскільки він готовий виділяти час для тебе?

Неважливо, наскільки він зайнятий. Якщо ти йому цікава, він знайде час для тебе, чого б це йому не коштувало. Якщо ти помічаєш, що це тобі завжди доводитися під нього підлаштовуватися, зриватися в останній момент, тому що у нього вивільнилася хвилинка — значити у цих відносинах намагаєшся тільки ти.

8. Скільки він витрачає на тобі часу, грошей і зусиль?

Він не буде витрачати все це на кого попало. І чим більше він намагається, чим більше ніж жертвує заради тебе, тім більше він зацікавлений у відносинах з тобою.

9. Запитай собі чесно: чи хоче він бути з тобою?

Зазвичай ти відчуваєш відповідь на це питання. Десь всередині, інтуїцією. Якщо тобі здається, що ти ніби умовляєш його з тобою зустрічатися, з цього нічого не буде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України