Авторські статтіЗдоров'я

В Японії згідно групі крові визначають долю та характер людини

В Японії є наука КЕТС ЕКІ Гата, якою пронизаний буквально весь побут цього суспільства. За групою крові тут визначають риси темпераменту людини, її сумісність з іншими і здатності в роботі. Групи крові для японців мають приблизно те ж значення, що і знаки Зодіаку в Західному світі.

Дійсно, питання про групу крові тут спливає і при співбесідах напередодні працевлаштування, і на романтичних побаченнях. Японські компанії підбирають для людей з різною групою крові різні продукти харчування, різні безалкогольні напої, різні календарі і типи жувальних гумок!

Ця японська одержимість почалася в 1972 році, коли професор психології Фурукава Такежі виявив, що група крові впливає на характер його студентів. Зі своїх спостережень він дійшов висновку, що власники другої групи – найрозумніші, а третій – самі уперті й наполегливі.

Ці його експерименти стали дуже популярними. І неспроста: вчені в різних країнах підтверджують, що цей біологічний фактор має великий вплив на нашу особистість, наш характер, нашу сумісність з іншими і наше майбутнє.

Давайте подивимося на деякі факти щодо того, як група крові визначає наш характер і подальшу долю.

 

Група I. Мисливець.

Люди з першою групою крові товариські, виразні і пристрасні. Вони можуть легко мотивувати групу людей, тому з них виходять відмінні лідери і керівники. Зазвичай люди жадають спілкування з ними, пишаються своєю присутністю поруч з ними. Володарі першої групи крові також впевнені в собі, доброзичливі, щедрі і охоче допомагають іншим.

Оскільки люди з першою групою крові обожнюють перемагати, найкраще для них підходять кар’єри бізнесмена або спортсмена. Головне для них – щоб на роботі не було нудно, і було з ким змагатися. Про таких людей часто говорять, що вони егоцентричні, наполегливі і не визнають своїх помилок.

Що ж, це майже завжди правда. Як і те, що вони мають творчий розумом і обожнюють бути в центрі уваги.

Ці люди цінують незалежність і гнучкість. У них ідеалістичний погляд на світ, вони обожнюють конкуренцію і можливість знову і знову доводити свою правоту. Іноді власники першої групи крові бувають неосвічені, ревниві, егоїстичні і мінливі.

 

Група II. Хлібороб.

Вважається, що люди з другою групою крові спокійні, серйозні і емоційно стабільні. Вони подобаються іншим, тому що майже ніколи не влаштовують істерик. У них зазвичай сильний характер, який відрізняється надійністю і впертістю. А ще сором’язливістю і перфекціонізм. Крім того, вони вважаються людьми, схильними до брехні. Проте, зазвичай вони лояльні по відношенню до своїх друзів і колег.

Люди з другою групою крові знають, як зберігати секрети, але часто погано вміють висловлювати свої почуття по відношенню до інших людей. Вони постійно намагаються придушити свої емоції, тому що боятися здатися слабкими. Усередині вони досить крихкі і часто нервують. Однак, як правило, в їх оточенні більше добрих людей, ніж слабких.

Володарі другої групи крові частіше стають алкоголіками і мають художню натуру. Якщо вони домагаються в житті висот, то швидко починають страждати від зарозумілості і впертості.

 

Група III. Кочівник.

Люди з третьою групою крові, як правило, відрізняються цікавістю і дбайливістю. Вони захищають не тільки свої власні інтереси, а й інтереси інших. Незалежно від того, чи знає хтось про їх подвиг чи ні.

Вони легко збуджуються, швидко «загоряються», але так само швидко втрачають інтерес до нових починань. У них є проблеми з визначенням своїх пріоритетів. А буває, що вони так сильно захоплені процесом, що буквально забувають, що навколо є інші люди. У них сильний характер і незалежний дух.

Зовні вони виглядають щасливими людьми, повними енергії та ентузіазму. Але всередині їх настрій може бути абсолютно іншим. Це вони не спеціально: просто не хочуть нікого обтяжувати своїми проблемами. І вони дійсно частіше думали про інших, ніж про себе. А ще це люди пристрасні. Для них важлива кожна деталь і кожна частина.

Вони, як правило, володіють ентузіазмом і тягою до незалежності. Але при цьому бувають чутливі і непередбачувані. Бувають поверхневими, ненадійними, егоїстичними і нетерплячими.

 

Група IV. Загадка.

Володарі четвертої групи крові непередбачувані, терпіти не можуть нудьгу і одноманітність, і якщо вже за щось беруться, то з усією душею і серцем. Їх відмінна риса – здатність заробляти гроші! Вони дійсно бачать можливості там, де їх не бачать інші.

Часто ці люди страждають роздвоєнням особистості. Причому з одними людьми вони можуть вести себе так, з іншими – інакше. Про обєктивність – це не про них. Вони схильні до сентиментальності, часто глибоко і довго розмірковують про абстрактні речі. Як правило, у них багато друзів, але ці люди потребують часу, проведеному наодинці зі своїми думками. Колективну відповідальність смороду нести зазвичай не готові, а від персональну – завжди будь ласка. Тому з таких людей зазвичай виходять самі виконавчі співробітники або боси, тирани.

В цілому, це люди ефективні, чутливі, уважні, обережні, строгі, темпераментні, образливі і засуджують інших.

 

На закінчення хочеться сказати, що групи крові – головне, що нас об єднує і в той час відрізняє один від одного на біологічному рівні. Їх роль у формуванні наших характерів дійсно велика, це визнають західні учені.

Потенційно саме група крові може бути істинним архітектором вашої особистості

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України