Поради

Як зрозуміти, що кішка каже вам “дякую”

Існує думка, що кішки – істоти незалежні і невдячні. Але ми-то з Вами знаємо, що це не так. Звичайно, вони не можуть висловити свої почуття, але показують свою любов і вдячність іншими способами. Сьогодні про це.

1. Котяче мурчання

Ці чудові “пісеньки” діють на людину заспокійливо. Муркання може бути ледве чутним і дуже гучним, але будьте впевнені, якщо кішка запустила свій “моторчик”, значить вона вдячна за турботу, любов і компанію.

2. Бодання і тертя щічками

Буває так, що кіт сидить або стоїть поруч, а потім різко буцає Вас головою? Або вдаряє Вас спочатку однією, потім іншою щічкою?

Це ще один варіант “дякую”, по-котячи. Таким чином вихованець не тільки виражає любов і вдячність, але і позначає Вас, як своє майно. Ви стаєте частиною вузького кола улюблених для кота істот.

3. Котячі танці

Я кличу це танцем, коли кіт залітає на коліна або на грудях і починає ритмічно перебирати лапками, мурча при цьому дуже голосно. Від такого танцю, нехай і не завжди приємного для людини, ще один спосіб кота сказати “Дякую”.

Між іншим, такий масаж корисний для людини, він покращує кровообіг, так що терпіть.

4. Кошачі подарунки

Кошачі подарунки можуть бути дуже специфічними. Приміром, мертвий медведик або пташка, домашня кішка може “подарувати” Вам іграшкового ведмедика, губку для посуду або носок, все, що вважається здобиччю.

Не гнівайтесь, і прийміть скромний котячий дар, адже вихованець ділиться з Вами чимось дуже важливим, виявляючи турботу і вдячність.

5. Водні процедури

У природі, кішки вилизують один одного – це вища ступінь довіри і вдячності. Якщо Ваш котик вирішив допомогти Вам вмитися або зачесатися, значить, для нього Ви – член сім’ї і вірний друг.

6. Спільний сон

Відомо, що для сну кішки вибирають теплі, безпечне місце. Якщо вибір припав на Вас, значить, Вам довіряють і люблять. Поруч з господарем безпечно, тепло і затишно, в подяку за комфорт, вихованця зігріє і заколише Вас своїм мурчаньем.

7. Втомлений погляд

А Ви знали, що котик висловлює любов і вдячність поглядом? Коли вихованець пильно дивиться Вам в очі і повільно блимає, це можна порівняти з поцілунком, в людському розумінні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.