Авторські статтіЗдоров'я

Як знизити тиск без таблеток

Перше – тому, що їх не виявилося під рукою. Друге – ви не хочете себе труїти хімією. Якщо у вас різко підвищився тиск, вам допоможе правильне дихання.

Как снизить давление без таблетокВсього-навсього протягом 2-3 хвилин при кожному видиху треба затримати дихання на 7-9 секунд. Так просто можна знизити тиск на 30 одиниць.

Как снизить давление без таблеток

 • При головному болю і мігрені теж постарайтеся визначити, яка ніздря краще дихає, і якщо біль відчувається в тій стороні голови, де відкрита ніздря, закрийте цю ніздрю і дихайте так, поки не пройде біль.
 • При безсонні, підвищеній нервовій збудливості, безпідставних страхів, гіперінтенсивній мозкової діяльності, що так часто зустрічається при психічних захворюваннях, корисно дихання через ліву ніздрю, так як воно заспокоює розум і охолоджує його гарячність. Дихання через праву ніздрю призводить до зворотних результатів.
 • Болі в шлунку — часто результат гастриту. Перелийте 0,5 склянки води з одного стакана в інший 10-15 разів і випийте цю воду. Якщо будете так робити щодня по декілька разів, забудете про болі.
 • Порізалися – це і лікуванням-то складно назвати, тому що не потрібно використовувати ніяких мазей і пов’язок. Треба просто підняти вгору порізану руку і потрясти нею якомога довше, не менше 7 хвилин. Дивно, але факт: ранка затягується дуже швидко і не болить зовсім.
 • Діагностика катаракти. Потрібно вирізати шматочок чорного паперу розміром 3х3 см, і в центрі голкою зробити отвір. Вийдуть такі саморобні діафрагмальні окуляри. Їх треба піднести близько до свого ока і подивитися на білий аркуш паперу. Якщо лист залишиться білим по всій поверхні, значити, кришталик прозорий. Поява на аркуші паперу нерухомих темних плям, наче піщинки – сигнал! Або це починається помутніння кришталика, або це зміни в сітківці. У будь-якому випадку треба поспішати до лікаря! А якщо видно ризики,сміття, палички – сумнівів немає, кришталик потріскався.
 • Якщо у вас часто «прихоплює» серце, вранці приготуйте собі ліки на весь день. Шматочок хліба розміром з палець розріжте на 4 частини і кожну накапайте 2-4 краплі настоянки валеріани.
 • Кожні 4 години беріть шматочок у рот. Пожуйте і потримайте його кілька хвилин у роті, потім проковтнути. Робіть це до зникнення всіх серцевих проблем.
 • Для поліпшення пам’яті їжте щодня салат з тертої моркви з родзинками або подрібненим волоським горіхом, заправлений сметаною. Постійне вживання такого салату сприятиме оновленню клітин мозку і поліпшить його кровообмін.
 • Енурез без лікування. На ніч намочити ватку в кімнатній води, злегка віджати і проводить раз 5-7 по хребту від основи шиї до куприка. Проходити енурез дуже швидко і назовсім.
 • Від ангіни позбутися дуже просто. Колись я теж мучилася, і ось що порадив знайомий лор-лікар. Коли чистите зуби пастою, при ополіскування рота перший раз все виплюньте, а другий раз наберіть у рот води і пополощіть горло. Ось вже 20 років я не знаю, як болить горло. Влітку п’ю воду тільки з холодильника, а взимку з колонки.
 • Висока температура: як не дивно і смішно, але мені допомагає від температури намальоване чорна пляма (чорний олівець) на великому пальці лівої руки. Хочете смійтеся, хочете вірте, чи ні, але перевірено на своєму досвіді.
 • При виразці шлунка, блювоті, болях у кишечнику змішайте ретельно свіже домашнє куряче яйце зі їдальню ложкою борошна і прийміть натщесерце. Курс 10 днів. Рецепт перевірений неодноразово на багатьох людях.
 • Моя донька мучилася від печії, соду пила постійно. Підказали простий рецепт: з’їдати при печії 5-6 родзинок. І все. Спочатку донька носила з собою баночку з родзинками, але потім вона стала зайвою – забула про недугу

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України